Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

a ja sie dzis trochę przeraziłam...

zmierzyłam swoje wymiary

89-70( :oops: )-88.

Talia i brzuch do wymiany :-|

ale masz piękny biust i biodra :105: a na talie polecam hula hop zamiast diety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, Slow Motion, hula hop może być lepszy od brzuszków (oczywiście nie zaszkodzi i jedno i drugie ;) ), a poza tym polecam takie kółeczko do obracania się - znam osobę, która bardzo ładnie wyrobiła sobie na czymś takim talię :)

Spokey-Twister,images_big,27,5907640812459.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja waze 48, a moim glownym problemem jest brzuch.

 

 

no to witam w klubie mam identyczny problem, z tym ze waze 49. gdybym miala plaski brzuch to bym sie nie odchudzala, a tak to caly czas mam nadzieje ze cos z brzucha spadnie a tu cycki maleją :why:

 

niestety jeszcze do tego wczoraj baaardzo zgrzeszylam. mialam nie jesc miesa no ale jak tu nie jesc jak sie idzie na grilla

2 kielbaski + ok. 9 kieliszkow wodki omg ile to kalorii :why:

no nic, tydzien wyrzeczen zeby sie oczyscic z trupa ( czyli z mięsa :)

 

slow motion, musze sie zmierzyc zobaczymy czy mamy podobne wymiary :)

 

wlasnie zaczelam dzien od czarnej kawy ktory mnie cale szczescie szyko przeczyscila :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, i tak uważam się za wiesz kogo.

 

a z tym kółeczkiem i hula hop to faktycznie fajny pomysł.

 

Laima, :oops: ale talia i brzuch do d.

jednak nie poddam się :mrgreen:

 

jaskolka83, u mnie waga oscyluje między 48-50. Z brzuchem problem miałam już od dawna, ale jakoś nie zależało mi na tym, żeby coś z tym zrobić. Niestety mam taką budowę, że tłuszczyk osadza się własnie na brzuchu, ale to tylko i wyłącznie moja wina. Czas to zmienić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja złamałam swoją dietę wegańską.Dziś zjadła loda i chleb chrupki z serem i majonezem ( :oops: ).Dieta mnie bardzo męczy,ale nie poddam isę.To jedyne z czego mogę być z siebie dumna.Zaczynam na weganiźmie od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, myślę, że trochę źle podeszłaś do weganizmu... to nie jest dieta, to jest sposób zycia. W momencie gdy mówisz- jestem na diecie, myślisz o rzeczach, których jeść nie możesz, łamiesz zasady. Ja jestem wegetarianką, pewnie wiesz, ktoś mnie pyta- a co Ty w ogóle możesz jeść, odpowiadam, że wszystko mogę, ale nie chcę, bo taką podjęłam decyzję. Nie lubię jak ktoś używa słowa dieta wegetariańska, wegańska.

Dietę wege można zastosować u osób np. z nadciśnieniem i tj, wtedy stricte dieta, ale później powraca do jedzenia mięsa, ale u Ciebie tak nie jest. Rozumiesz o co mi chodzi? Nie mysl, że Cie oceniam czy coś, ale taka myśl własnie mi się nasunęła.

 

-- 06 maja 2012, 10:21 --

 

L.E., Dukan omg :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izzie, też jestem wegetarianką to przychodzi mi sam raz z łatwością,co do weganizmu to ciężko mi ise przyzwyczaić bo bardzo lubię nabiał,ale również z niego zrezygnowałam z racji etycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos potrzebowal inspiracji w odchudzaniu polecam fajne blogi:

 

http://undressedskeleton.tumblr.com/

 

http://get-thinspiration.tumblr.com/

 

-- 06 maja 2012, 12:02 --

 

aha, poza ty pomaga mi ogladanie programow o odchudzaniu, akurat na MTV leci " pogromcy nadwagi" :) jak widze rezultaty u innych to mysle ze i ja kiedys schudne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie motywują instruktorki na siłowni ;)

Zwłaszcza dwie są boskie - jedna jest śliczną, chudą blondynką i stanowi nieosiągalny dla mnie ideał figury, a druga jest trochę podobna do mnie i wygląda mniej więcej tak, jak ja bym mogła wyglądać, gdybym się tak na 100% za siebie wzięła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiary dziś

Jest biust 89 było 85

Jest talia 66 było 60

Jest biodra 94 było 87 przybyło aż 7 cm

 

Kurwa mać :evil: zmniejszam Solian może coś pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×