Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co dziś na obiad?


dogomaniaczka

Rekomendowane odpowiedzi

nazywam się niewarto, przeważnie sam sobie gotuje, ale gdy mi się nie chce, to coś zamawiam.

najczęściej gotuje dania podobne do twoich, czyli jakaś surówka, mięso i warzywa(najczęściej z patelni ) lub ziemniaki. Największym moim osiągnięciem kulinarnym były sajgonki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto,

ja zrobiłem wersje super uproszczana i zamiast grzybów Mun dałem polskie grzyby. Do sajgonek trzeba mieć papier ryżowy w który zawija się w farsz grzybowy z warzywami i kiełkami. A później smaży się takie "naleśniki" sajgonki podaję się z sosem cytrynowym albo sojowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, cebula, w kostke pokrojona trochę cukru soli, olej i ocet i to wszystko. Bardzo proste. To tłuste to do niczego się nie nadaje, ale do ziemniaków w mundurkach jest idealne

 

-- 15 lis 2013, 19:47 --

 

można dodać ogórek kiszony bądź konserwowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu barszcz czerwony /zabielany z natką/ z ziemniakami...Mąż mnie prosił, bo ostatnio bardzo Mu smakuje. Znalazłam sposób na napawdę dobry smak-dorzucam do gotującej się zupy pół torebki suszonych buraków. Nie wiem dlaczego, ale znacznie popawiają smak-polecam na barszczyk wigilijny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×