Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze nicki, ksywki


reirei

Rekomendowane odpowiedzi

Pochodzenie Kiji nie jest znane. Jedyną poszlakę może stanowić jej niezwykłe, obco brzmiące imię. Niektórzy badacze identyfikują ją z Taduhepą, mitannijską księżniczką, którą wysłano do Egiptu, aby została żoną Amenhotepa III. Jej przybycie zbiegło się ze śmiercią starego króla. Wiemy, że pozostała w Egipcie, zostając żoną Amenhotepa IV, lecz jej dalsze losy pozostają nieznane. Kija byłaby zatem cudzoziemską księżniczką

A tak poza tym to imię z jednej z moich ulubionych gier z dzieciństwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zielonawitolda - zielony to mój ulubiony kolor; witolda wzięła się z tego, że kiedyś w liceum poznałam mojego przyjaciela, który za cholerę nie mógł zapamiętać mojego imienia i w zastępstwie wpisał mnie w kontaktach telefonicznych Witolda - i tak mi się to przyjęło. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ninja - bo jestem, choć mnie nie, albo nie ma mnie, choć jestem... no i wydaje się, że jestem jedyną osobą, która chodzi normalnie, a nie szura girami jak 80-latek, no więc jak chodzę sobie spokojnie po mieszkaniu i idę do kogoś, a ten ktoś zajmuje się czymś, to nie chcę mu przeszkadzać tylko sobie cierpliwie stoję i czekam aż skończy, a jak już się odwróci to jest wielkie O BOŻE ALE MNIE WYSTRASZYŁAŚ i stan przedzawałowy... mówią, że się skradam... no więc zostałam ninją 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×