Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze nicki, ksywki


reirei

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie z czasów dorastania.

Piti po angielsku to zdrobniale Peter. 88 to rok urodzin.Teraz tego nicka nikt ze mną nie kojarzy w realnym i internetowym świecie ;) Mam inny, którego używam na forach i w grach sieciowych.

 

Ciągną się za mną takie smaczki jak nick z allegro, który wstyd jest podać komukolwiek, a sporo komentarzy i szkoda rezygnować :D

Z nickiem jest jak z e-mailem. Początkowo masz piti_88@szatan666.pl, a potem zmieniasz na imie.nazwisko@gmail lub coś podobnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wymyśliłam na potrzeby tego forum, żeby nie zostać skojarzona z moimi innymi internetowymi i realnymi tożsamościami. Czemu koniak? Bo kiedyś lubiłam babrać się w alkoholu. Zapijać się na śmierć, byle tylko ktoś pożałował mojego nędznego życia, zainteresował się mną. Na szczęście to już minęło:) Miejmy nadzieję, że bezpowrotnie. Chlanie alkoholu to g...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przybliże genezę mojego nicka.

Imie Lucy, nazwisko Fear- po angielsku strach. A jednocześnie LucyFear to brzmi jak Lucyfer. Anioł, który zbuntował się przeciwko Bogu. I miał rację. Bo Bóg jest zły i głupi, bo stworzył świat pełen cierpienia. Dlatego darzę Lucyfera szacunkiem, chociaż prawdopodobnie nie istnieje w ogóle. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przybliże genezę mojego nicka.

Imie Lucy, nazwisko Fear- po angielsku strach. A jednocześnie LucyFear to brzmi jak Lucyfer. Anioł, który zbuntował się przeciwko Bogu. I miał rację. Bo Bóg jest zły i głupi, bo stworzył świat pełen cierpienia. Dlatego darzę Lucyfera szacunkiem, chociaż prawdopodobnie nie istnieje w ogóle. :mrgreen:

 

jesteś obłąkaną kobietą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałem nicka, którego nigdzie nie używam w internecie, żebym nie został rozpoznany przez rodzinę, głównie chodziło o brata.

 

Kobieta, z którą się spotykałem miała w nazwie mail-a "kochajaca.kobieta". Pomyślałem, że do mnie pasuje lepiej, w końcu jest we mnie tyle miłości... Więc skopiowałem, zmieniłem płeć na zgodną z moją, notację na PascalCase(zajmuję się programowaniem) i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spaidermessiah, wcześniej zawsze wszystkim odpowiadałam, że imię Julia brzmi podczas wymawiania jakby komuś zbierało się na wymioty, ale teraz w sumie myślę że nie chodzi o samo imię, tylko że mam problem ze swoją tożsamością... Znaczy chodzi mi o to, ze tak jakby jej nie czuję i chciałabym zmienić imię... Dla mnie moja tożsamość, moje imię nie ma znaczenia, bo i tak będę jaka będę i trochę mnie wkurza ta cała zabawa z tymi imionami, ze ludzie nazywają sie tak samo do końca życia, że to bez sensu itd... To takie trochę szufladkowanie człowieka, myślenie o nim całe życie tak samo... Mi się moje imię po prostu znudziło i mam dosyć tego że wszyscy w kółko nazywają mnie 'Julia'. Poza tym Julii jest mnóstwo, a ja chciałabym jakieś oryginalne imię, najlepiej jakieś takie, które by nie przeszło w urzędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przybliże genezę mojego nicka.

Imie Lucy, nazwisko Fear- po angielsku strach. A jednocześnie LucyFear to brzmi jak Lucyfer. Anioł, który zbuntował się przeciwko Bogu. I miał rację. Bo Bóg jest zły i głupi, bo stworzył świat pełen cierpienia. Dlatego darzę Lucyfera szacunkiem, chociaż prawdopodobnie nie istnieje w ogóle. :mrgreen:

Hmmm...intrygujące. Obdarzyłaś szacunkiem kogoś, kto wg. wiary Chrześcijańskiej odpowiedzialny jest tylko za zło i cierpienie , a Boga pogardą pomimo, iż wg. Ciebie(wielu innych ludzi doświadczyło czegoś zupełnie przeciwnego) tworzy dokładnie to samo, co Lucyfer? Dziwne.

 

 

 

A ja wbrew wszystkiemu nie nazywam się naprawdę Natalia, tylko Julia. Po prostu nie podoba mi się moje imię.

A czymże oprócz zestawu liter różnią się te imiona? Jedno i drugie jest tak samo powszechne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kilku innych forach byłem/jestem zarejestrowany jako Katurbo - synteza moich dwóch ulubionych kapel metalowych - Kat i Turbo :) Ale i tak wszyscy zwracali się do mnie per Kat, więc tutaj nie powieliłem już tego schematu :) Poniżej dwa zarąbiste utwory Kata i Turbo, pierwszy to wersja winylowa.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×