Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

ilu ja znam ludzi bogatych bez partnera......

 

Widocznie nie maja ochoty nikogo szukać, albo skupiają się zbyt na zarabianiu kasy.

Nie, po prostu ludzie są dużo bardziej złożeni niż kasa kasa kasa.

 

Jasne, że tak, ale szczerze naprawdę tak wielu jest samotnych i bogatych? Czy to tylko nieliczne wyjątki potwierdzające regułę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ilu ja znam ludzi bogatych bez partnera......

 

Widocznie nie maja ochoty nikogo szukać, albo skupiają się zbyt na zarabianiu kasy.

Nie, po prostu ludzie są dużo bardziej złożeni niż kasa kasa kasa.

 

Jasne, że tak, ale szczerze naprawdę tak wielu jest samotnych i bogatych? Czy to tylko nieliczne wyjątki potwierdzające regułę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to,ze ktos jest biedny, to ciezej przez to ze nie ma kasy znalezc partnera .

jak ktos ma malo kasy, to powstaje zaleznosc:

brak kasy-> kompleksy->nizsze poczucie wartosci-> mniej odwagi

i pojawia sie mysl, ze ona mnie nie zeche bo jestekm za biedny......

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to,ze ktos jest biedny, to ciezej przez to ze nie ma kasy znalezc partnera .

jak ktos ma malo kasy, to powstaje zaleznosc:

brak kasy-> kompleksy->nizsze poczucie wartosci-> mniej odwagi

i pojawia sie mysl, ze ona mnie nie zeche bo jestekm za biedny......

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to,ze ktos jest biedny, to ciezej przez to ze nie ma kasy znalezc partnera .

jak ktos ma malo kasy, to powstaje zaleznosc:

brak kasy-> kompleksy->nizsze poczucie wartosci-> mniej odwagi

i pojawia sie mysl, ze ona mnie nie zeche bo jestekm za biedny......

 

Czyli to oznacza, że biedny bezrobotny ma szanse u pięknej pani adwokat? Naprawdę tak uważasz?

 

A czy to ma jakieś większe znaczenie dla tej dyskusji ilu bogatych ludzi nie ma partnerki?

 

Nie ja wywołałem ten temat. Pisałem tylko o cechach atrakcyjnego mężczyzny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to,ze ktos jest biedny, to ciezej przez to ze nie ma kasy znalezc partnera .

jak ktos ma malo kasy, to powstaje zaleznosc:

brak kasy-> kompleksy->nizsze poczucie wartosci-> mniej odwagi

i pojawia sie mysl, ze ona mnie nie zeche bo jestekm za biedny......

 

Czyli to oznacza, że biedny bezrobotny ma szanse u pięknej pani adwokat? Naprawdę tak uważasz?

 

A czy to ma jakieś większe znaczenie dla tej dyskusji ilu bogatych ludzi nie ma partnerki?

 

Nie ja wywołałem ten temat. Pisałem tylko o cechach atrakcyjnego mężczyzny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to oznacza, że biedny bezrobotny ma szanse u pięknej pani adwokat? Naprawdę tak uważasz?

 

watpliwe zeby sie spotkali ..no chyba ze bylby jej klientem. I moim zdaniem mialby jak najbardziej szanse gdyby okazal sie ciekawym czlowiekiem. Nie wszyscy postrzegaja innych wylacznie przez pryzmat tego co posiadaja a raczej jacy sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to oznacza, że biedny bezrobotny ma szanse u pięknej pani adwokat? Naprawdę tak uważasz?

 

watpliwe zeby sie spotkali ..no chyba ze bylby jej klientem. I moim zdaniem mialby jak najbardziej szanse gdyby okazal sie ciekawym czlowiekiem. Nie wszyscy postrzegaja innych wylacznie przez pryzmat tego co posiadaja a raczej jacy sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to oznacza, że biedny bezrobotny ma szanse u pięknej pani adwokat? Naprawdę tak uważasz?

Ma, sam fakt że ktoś jest bezrobotny nie oznacza że nie jest ciekawą osobą. Jesli pani adwokat szuka faceta do związku np inteligentnego który ją porwie dyskusją to biedny inteligentny facet ma jak najbardziej szanse. Tym bardziej jeśli ma inne zalety które się dla niej liczą. Oczywiście, jeśli pani adwokat przede wszystkim szuka pana dzięki któremu będzie mogła wreszcie przeprowadzić się do wymarzonego domu z bloku, to bezrobotny pan nie ma raczej szans. Do tego dochodzi czynnik totalnie losowy czyli zakochanie się ch*j wie dlaczego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to oznacza, że biedny bezrobotny ma szanse u pięknej pani adwokat? Naprawdę tak uważasz?

Ma, sam fakt że ktoś jest bezrobotny nie oznacza że nie jest ciekawą osobą. Jesli pani adwokat szuka faceta do związku np inteligentnego który ją porwie dyskusją to biedny inteligentny facet ma jak najbardziej szanse. Tym bardziej jeśli ma inne zalety które się dla niej liczą. Oczywiście, jeśli pani adwokat przede wszystkim szuka pana dzięki któremu będzie mogła wreszcie przeprowadzić się do wymarzonego domu z bloku, to bezrobotny pan nie ma raczej szans. Do tego dochodzi czynnik totalnie losowy czyli zakochanie się ch*j wie dlaczego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk,

a czemu takie skrajnosci od razu?

 

-- 28 lut 2013, 22:21 --

 

djkocyk, naprawde mi sie nie chce o to klocic, czy pieniadze sa wazne czy nie

ja mam inne zdanie na ten temat ty masz inne. koniec !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk,

a czemu takie skrajnosci od razu?

 

-- 28 lut 2013, 22:21 --

 

djkocyk, naprawde mi sie nie chce o to klocic, czy pieniadze sa wazne czy nie

ja mam inne zdanie na ten temat ty masz inne. koniec !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, naprawde mi sie nie chce o to klocic, czy pieniadze sa wazne czy nie

ja mam inne zdanie na ten temat ty masz inne. koniec !

 

Przecież nie karzę ci się kłócić. Wywołałaś temat więc ci odpowiedziałem.

 

watpliwe zeby sie spotkali ..no chyba ze bylby jej klientem. I moim zdaniem mialby jak najbardziej szanse gdyby okazal sie ciekawym czlowiekiem. Nie wszyscy postrzegaja innych wylacznie przez pryzmat tego co posiadaja a raczej jacy sa.

 

Myślę, że ona raczej pomyślałaby, że on jest niezaradny bo nie ma pracy, że będzie musiała go utrzymywać itd. Dojdzie po prostu do wniosku że stać ją na kogoś lepszego, kto będzie i ciekawy i zaradny i nie będzie nieudacznikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, naprawde mi sie nie chce o to klocic, czy pieniadze sa wazne czy nie

ja mam inne zdanie na ten temat ty masz inne. koniec !

 

Przecież nie karzę ci się kłócić. Wywołałaś temat więc ci odpowiedziałem.

 

watpliwe zeby sie spotkali ..no chyba ze bylby jej klientem. I moim zdaniem mialby jak najbardziej szanse gdyby okazal sie ciekawym czlowiekiem. Nie wszyscy postrzegaja innych wylacznie przez pryzmat tego co posiadaja a raczej jacy sa.

 

Myślę, że ona raczej pomyślałaby, że on jest niezaradny bo nie ma pracy, że będzie musiała go utrzymywać itd. Dojdzie po prostu do wniosku że stać ją na kogoś lepszego, kto będzie i ciekawy i zaradny i nie będzie nieudacznikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow mozesz powiedziec cos wiecej o tych typach gry dla ekstrawertykow i introwertykow. O jakie gry chodzi?

 

Djkocyk pisze troche skrajnie, ale czy pieniadze, wladza, wyglad, pewnosc siebie nie pociagaja kobiet?

 

To jest oczywista oczywistosc, ze tak, wiec napisal prawde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow mozesz powiedziec cos wiecej o tych typach gry dla ekstrawertykow i introwertykow. O jakie gry chodzi?

 

Djkocyk pisze troche skrajnie, ale czy pieniadze, wladza, wyglad, pewnosc siebie nie pociagaja kobiet?

 

To jest oczywista oczywistosc, ze tak, wiec napisal prawde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow mozesz powiedziec cos wiecej o tych typach gry dla ekstrawertykow i introwertykow. O jakie gry chodzi?

No o rózne sposoby podejścia do kobiet zależnie od Twojej osobowości. Wygoogluj sobie "game for introverts".

 

Chociażby przykład:

http://vindicarlo.com/the-introverted-guys-game

 

Ale nie wiem, zwykle jak wchodzę na strony o podrywaniu to szybko nabieram ciężkiej mizoginii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow mozesz powiedziec cos wiecej o tych typach gry dla ekstrawertykow i introwertykow. O jakie gry chodzi?

No o rózne sposoby podejścia do kobiet zależnie od Twojej osobowości. Wygoogluj sobie "game for introverts".

 

Chociażby przykład:

http://vindicarlo.com/the-introverted-guys-game

 

Ale nie wiem, zwykle jak wchodzę na strony o podrywaniu to szybko nabieram ciężkiej mizoginii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk podoba mi się to co piszesz. Masz oczy szeroko otwarte i używasz mózgu. Podobnie zmienny . Świata nie zmienimy, zasad nim rządzących też nie więc są tylko 2 drogi: zagrać w te karty albo dać sobie spokój. oohwowlovely tego do siebie i nie potraktuj tego jako jakiejś uszczypliwości itp. ale jesteś jeszcze bardzo młoda i nie do końca zdajesz sobie sprawę z tego, jakimi zasadami rządzi się ten świat tak dosłownie, tak na chłodno, tak na prawdę;] life is brutal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk podoba mi się to co piszesz. Masz oczy szeroko otwarte i używasz mózgu. Podobnie zmienny . Świata nie zmienimy, zasad nim rządzących też nie więc są tylko 2 drogi: zagrać w te karty albo dać sobie spokój. oohwowlovely tego do siebie i nie potraktuj tego jako jakiejś uszczypliwości itp. ale jesteś jeszcze bardzo młoda i nie do końca zdajesz sobie sprawę z tego, jakimi zasadami rządzi się ten świat tak dosłownie, tak na chłodno, tak na prawdę;] life is brutal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×