Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

kasiątko, ja wiem, że kocha się nie za coś, ale pomimo. Jednak to smutne, że jedni piją, łajdaczą się, przepuszczają pieniądze i tą miłość kogoś mimo wszystko mają, a inni.... ech, chyba zacznę pić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewap99, ja go zawsze kochałam.Od dwóch lat robię starania,żeby mu pomóc.Tylko przez ostatnie tygodnie tych uczuć do innych mam za dużo.Ciężko mi to już udźwignąć.Jest ich coraz więcej i więcej.Jeśli chodzi o brata to dochodzi codzienny lęk,że on umrze.

 

Sabaidee, dla mnie jesteś ważny

 

tahela, powiem mu,może dziś wieczorem,teraz jestem rozhisteryzowana i się wstydzę.Jestem pierwszą chyba osobą w domu która ma takie pomysły.Nie wiem jak ktoś odbierze,popuka się w czoło?ale to nie ważne-powiem,tylko muszę się trochę z tym w myślach oswoić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, Dziękuje za dostrzeżenie mnie,ale rozmowa mi nic chyba nieda.

Ide na terapie 12.09-indywidualna....nawet niewiem jak tam mam gadac....

Ogólnie mi źle

Rozstałam sie z facetem

zamieszkałam u rodziców,zmieniłam córce szkołe,wmawiam sobie różne problemy które jutro znikają.Ale czas który

z nimi jestem jest tragiczny...sprowadza mój umysł do myśli samobójczych które trwają długo.

Przerasta mnie to życie i boje sie ,że któregos dnia sobie nie poradze. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz walczyć dla córeczki!ona nie może zostać bez swojej kochanej mamy, ja też miałam takie mysli, przeprowadziłam się do rodziców, ale z dwojga złego wolałam wrócić i ranić siebie..tylko ja mam swoje wyjazdy..więc mi lepiej...chociaz bardzo samotnie..ale z Wami!

 

-- 05 wrz 2011, 20:44 --

 

Nie pij, rodzice mogą to wykorzystywać przeciw Tobie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umiesz, tylko otwórz sie troszkę uzewnetrznij, i zobaczysz, daj im coś powiedzieć, a może niech napiszą, i ty napiszesz, moze będzie łatwiej.Czasami lepiej coś przlać na papier, mi to pomaga.Nie umiem bez agresji porozmawiać, to spokojnie napiszę i dam.Spróbuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×