Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Panna_Modliszka, Czasem też chciałabym z niego uciec bo męczą mnie te wszystkie jakieś wewnętrzne wariacje i czucia, ale kiedy zaczynam wyjeżdżać z tego ciała (jakkolwiek to brzmi) to chcę wracać bo to tak beznadziejnie straszne uczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest do dupy ...jak to zawsze w "domu". Od wejścia do domu ani słowa...tylko obserwowanie spodełba...bez kłótni o nic sie oczywiście nie obyło

ech..... i do tego bez benzo. Zacznę chyba jarać blanty .... :( przynajmniej weselej będzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam ...zaraz nie legalna... :) ...pamiętam jak kiedyś z irańczykami jarałem opium. Przywieźli je normalnie w bagazu podrecznym. W fabrycznym opakowaniu wyglądało jak gumy do żucia a najlepsze jest to że dopiero ja im powiedziałem po którymś buchu że to nie legalne w Polsce .....nie wiem co mi odpowiedzieli bo nie zrozumiałem....ale usmialiśmy sie przy tym po pachy :) Oni ani słowa po polsku a ja ani słowa po irańsku .... no aleśmy się dogadali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie przed chwilą za*ebałam drzwiami od lodówki w duży palec u stopy,że myślałam, że się złożę....

AŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ku*waa!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, Nie próbowałem bo okazji nie było... 8)

ale w piątek może się uda bo wybieram się z kumplem w tamtym kierunku! :twisted:

ps. trzeba było dać znać to byśmy się spotkali... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×