Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szukam Narcyza


fidus77

Rekomendowane odpowiedzi

Cechy narcystyczne w moim przypadku są chyba takie, że skupiam się prawie tylko na sobie

To dość powszechne, nie tylko dla narcyzów, ale wszystkich nerwicowców. Ty myślisz, że jak ja mam atak paniki, to myślę o tym, żeby komuś pomagać ? ( choć normalnie to i owszem ). Nie, myślę wyłącznie obsesyjnie o moich objawach, o tym, jak mi źle, kiedy mi wreszcie przejdzie i że k* wolałabym se strzelić w łeb.

Mówiłam? :D

 

I dziwnym trafem narcyzi mają oczy i zauważają ludzi.. Widzą ale lekceważą, że widzą po to, by myśleć, ze są gorsi, że narcyzi są od nich lepsi.. albo żeby wykorzystać, upokorzyć, pobawić, zmienić, pofantazjować. Myslę, ze gdyby ludzie nie istnieli, narcyzi nie mieli by prawa bytu. Bo można myśleć że jest się najlepszym, ale najlepszym z czego? Lepszym od roślin? Trzeba ich zauważać, ale niekoniecznie się z nimi liczyć

 

-- 23 sie 2014, 22:29 --

 

ale nawet nie w atakach paniki, ale ogólnie.. gdyby ludzie z depresją nie skupiali sie na swoim nieszczęsciu, nie mieli by tej depresji, proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, 'oraz wkurza mnie, że egoizm i egocentryzm w takiej wersji, jak u mnie, występuje u bardzo niewielkiej części ludzi i jeszcze bardziej czuję się dziwolągiem.' no właśnie o tym mówię, Ty nadal siebie nie akceptujesz... i z tego co piszesz wyglądasz jakvbyś się wyparł ludzi, nienawidził ich i próbował wytworzyć jakąś granice

 

-- 23 sie 2014, 22:32 --

 

mark123, może, nie jestem w 100% narcyzem więc nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, 'oraz wkurza mnie, że egoizm i egocentryzm w takiej wersji, jak u mnie, występuje u bardzo niewielkiej części ludzi i jeszcze bardziej czuję się dziwolągiem.' no właśnie o tym mówię, Ty nadal siebie nie akceptujesz... i z tego co piszesz wyglądasz jakvbyś się wyparł ludzi, nienawidził ich i próbował wytworzyć jakąś granice

Nie odczuwam nienawiści do ludzi, a granica pomiędzy mną, a większością innych ludzi jest realna, chyba od urodzenia mocno odstaję od innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wy dalej szukacie narcyzów :shock: ??? Łoo matko !

 

A, Arasha, mam jeszcze pytanie do tego: ' Ty myślisz, że jak ja mam atak paniki, to myślę o tym, żeby komuś pomagać ? ( choć normalnie to i owszem )' Czyli co, idziesz sobie ulicą, albo siedzisz w domu i myślisz jak by tu komuś pomóc?

 

Wyobraź sobie, że myślę, choćby będąc na forum, jak kogoś wesprzeć, pocieszyć, jeśli akurat jestem w stanie i mam na dany temat coś do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×