Skocz do zawartości
Nerwica.com

Woodstock 2011


Gość CichoCiemny

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałam nr i czekam na sygnał. Skąd jedziesz? Jak z przesiadką to pewnie z daleka. I właściwie co Cię sprowadziło na forum? Tzn. co Ci dolega? ;) Pamiętam Twój temat o terapii psychodelicznej, ale jak próbuję sobie przypomnieć czy chodziło o nerwicę czy coś innego to mam czarną dziurę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę z Gdańska. Przez Poznań, wiem że to lipne połączenie, ale niestety nie ma innego, żeby dojechać na czas, a te specjalne Woodstockowe pociągi niestety już w czwartek nie jeżdżą, więc trzeba zwykłymi liniami.

 

Trafiłem na forum jakoś w lutym, choruję głównie na nerwicę natręctw i fobię społeczną (a taka impreza to najlepsza "terapia", jak pisałem w pierwszym poście), terapia psychodeliczna, bo ten temat mnie interesuje, ale niestety na tym forum się nie da pogadać o takich rzeczach, ale jak coś to na hyperrealu założyłem podobny i uzyskałem wiele cenny odpowiedzi, jak Cię to interesuje to tam sobie poczytaj.

A nowe konto mam, bo jakiś czas temu dostałem tu bana za... sam nie wiem już za co :P

Na poprzednim miałem ponad 900 postów, ale większość to i tak spam w nocnych Darkach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy wyjeżdżam, wracam w niedziele, albo nie wiem kiedy, bo może po Woodstocku wpadnę do Szczecina na kilka dni, w każdym razie po powrocie do domu zdam relacje. (o ile przeżyję :P )

 

YEAH! :D

 

-- Śr, 3 sie 2011, 22:42 --

 

Jeszcze mam parę godzin do pkp, akurat się wyspałem, to będzie dobra podróż ;)

 

-- Pn, 8 sie 2011, 19:43 --

 

o ja, ale był ogień

PEACE, LOVE & MUSIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Ty to nawet nie wychodzisz z domu, więc się nie odzywaj :lol:

 

Swoja drogą, na Woodstocku średnia wieku to ~30 lat. Wiadomo, że wszędzie zdarzają się różne incydenty, ale grunt to odpowiednio dobrana ekipa, u mnie była pełna kultura, każdy dba o siebie i innych i dzięki temu wszyscy się świetnie bawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×