Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od miesiąca dość intensywnie gram w szachy, poprawi mi humor z pewnością jak się okaże, że nauka strategii nie poszła na marne i podskoczę trochę w umiejętnościach. To by był znak, że jak się zawezmę to potrafię coś osiągnąć. A jak nic nie wyjdzie z tego, no to cóż. Zajmę się czymś innym może to mi wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, nie żartuje :< nie mogę na siebie patrzeć :< jeszcze te brwi paskudne których nie umiem zrobić ;(

 

ale ale...mój Piotrek dostał pracę :great::great::great:

 

-- 02 kwi 2012, 17:13 --

 

boże jaką ja mam chętkę na czekoladę dziś!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie smutne i głupie, że aż śmieszne.

 

Moja 93 letnia babcia strasznie się kiwała chodząc, prawie przewracała, ciągle potykała. Zaniepokojeni tym faktem rodzice wezwali karetkę. babcia już mało kumata, ale bez problemu dala się zabrać na badania do szpitala. Pobrano jej krew, zrobiono kilka innych badań. Nic nie wskazywało na jakieś nieprawidłowości, problemy z błędnikiem czy inne dolegliwości. W końcu lekarz chcąc dokładnie obejrzeć nogi i miednicę babci poprosił o rozebranie jej. I wtedy okazało się, że ubierając w pośpiechu rano babcię włożyłam jej obie nogi w jedną nogawkę majtek i dlatego biedaczka nie mogła utrzymać równowagi. YAFUD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×