Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

arhol, to faktycznie... współczuję. To już chyba wiesz co masz w sobie zmienić, aby nie podzielić ich losu. Kila godz. niby to mało. Trzymaj się.

 

Thazek, szkoda 8)

 

idle, normalnie uwielbiam Twoje poczucie humoru i sposób patrzenia na świat :D

 

Kiya, ale uczta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, :105: ja muszę na razie przystopować, bo teraz czeka mnie rzut rodzinnych imprez, wtedy dopiero będę miała serotoniny pod dostatkiem :mrgreen: najtrudniejsza decyzja roku - tort na osiemnastkę :mhm:

 

-- 11 lut 2012, 11:58 --

 

kornelia_lilia, to jesteś jedną z niewielu, którzy umieją dostrzec coś poza moją "zaraz Cię zabiję" miną ;) dobrze, że przez internet tego nie widać 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, Vett, i w taki oto sposób na koniec miesiąca znowu będę musiała pożyczać pieniądze :roll:

 

-- 11 lut 2012, 13:02 --

 

idle, chciałabym mieć takie problemy... :roll: Osiemnastkę spędziłam w domu z siostrą, na szczęście ojciec pierwszy raz od lat nie zapomniał, żeby kupić chociaż kawałek ciastka z cukierni... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, mój za to zawsze dbał o to, żeby odpowiednio zepsuć mi urodziny i urżnąć się jak świnia :roll:

kornelia_lilia, F60.30 i wszystko jasne ;)

ninja, tak :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia z bólem głowy i kłuciem w sercu... :pirate:

w nocy myślałam, że już po mnie... paliło mnie w mostku jak do zawału, a przecież niczym się nie stresowałam.. :pirate:

 

a Tobie jak? :)

 

Vett hej hej! :smile:

 

idle witaj! :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, kiedyś nie znosiłam tej Princessy, ale teraz mi przeskoczyło i nie lubię zwykłych, a tę uwielbiam :105: też bym musiałam posprzątać, a potem kąpiel w lawendowej soli do kąpieli :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×