Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Vett, flet prosty, panino, kibord, gitara. Tak, chwalę się. :yeah:

 

-- 07 lut 2012, 17:29 --

 

idle, mam takie jazdy, że jedna ręka wyprzedza drugą i nie mogą się dogoniić, dopiero od tego roku tak mam. Magia. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, ja tam jestem wiernie za jednym kierowcą, praktycznie od jego początków, no ale... Skoro on ciągle jest na czele, rzadko kiedy go pokazują, trzeba znaleźć inny obiekt fascynacji 8) Zawsze powtarzałam, że rekordy muszą być, będę miała dobre historyjki na usypianie dzieci :D

Z tą niezauważalnością to niezła rzecz. Bo pewno będę przypominać buraka podczas drogi powrotnej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, jestem po, ale strasznie się świecę, czyli musiałabym usuwać wszystkie zrobione zdjęcia :mrgreen: (bo była kiedyś taka reklama 'usuń je, strasznie się świecę', czy jakoś tak...?)

(no i wyglądam z 10 razy gorzej niż przed zabiegiem :mrgreen:)

Ale tak myślę, że może za rok nie będę musiała się ukrywać przed aparatem, o tym marzę... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, :nono: ciepłe rajstopy, gorąca herbata i przysiady robić! A jutro się zameldować !

 

Vett, faktycznie była taka reklama, coś mi tam świta.

A nie zrobiła CI Pani krzywdy? Ja chodziłam na kilka zabiegów mikrodermabrazji. Nie powiem fajne to, ale skuteczności wiadomo, że po którymś tam zabiegu. A jeden kosztował 120....

 

Thazek, to tak jak mi. Dlatego zaraz biorę moje ziołowe piguły. Łóżko i jakiś film. Chcę zasnąąąąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, nieeee, ta kobieta jest cudowna. Ma córkę o rok młodszą ode mnie i prezentuje model rodzica zupełnie odmienny od moich. W ciągu półtoragodzinnego spotkania raz na tydzień omówię więcej tematów niż z rodzicami w ciągu siedmiu dni :mrgreen: No i aż twarz chce się macać i smyrać :lol: Ja po siedmiu wizytach widzę różnicę, no ale będę chodzić jeszcze trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×