Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

macieywwa, obstawiam ze ten szaman moze cie leczyc ajukasa nie wiem jak to sie dokladnie pisze, to bardzo silna roslinka i masz pol na pol czy ci w bani aswita czy nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, od wrzesnia zdychałem w domu ale mialem obowiazek, musiałem wychodzić z psem, zakupy, jakos wegetowałem a teraz od początku marca jestem w szpitalu i szczerze powiedziawszy moj stan nie uległ zmianie. Nadal wyjebka na wszystko..

Wczesniej mialem depre ale dwa trzy miesiące i bylo pozamiatane a teraz to juz przegięcie na maxa,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, Eee.. Własnie ja od września do grudnia zdychałam, październik był miesiącem jaki do tej pory miałam najgorszy, czas wegetacji i bycia rośliną,leżenie tylko w wyrze i patrzenie w sufit, zero wyjścia zaniedbanie wszystkiego nawet obowiązków, doprowadziłam do wychudzenia organizmu spadając do wagi 38kg. Nie czułam ani głodu ani pragnienia.

Dopiero wenla postawiła mnie na nogi i dzięki niej zaczęłam pomału funkcjonować.

Ten okres czasu bardzo źle wspominam.

Dlatego ten rok zaczęłam i nadal ciągle ciągnę pozytywnie bez żadnych jazd ku dołowi.

I mam nadzieję,że tak będzie dalej.

Dlatego tez doskonale Cię rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, zdycham w szpitalu i zamierzam ewakuować sie na wlasne zyczenie w czwartek

silence_sadness, jestes w tej grupie farciarzy ktorym wenla pomaga, niestety ja do niej nie należę, szprycowali mnie nia od pazdziernika do konca lutego, dlatego tez trafilem do szpitala aby zejsc z tego szajsu i ustawic nowe leki jak do tej pory plan wykonany w połowie, wenli juz nie biore a nowe leki nie działaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×