Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

AnYa88, rano tragicznie, nie byłam na żadnych zajęciach dzisiaj (a wczoraj tylko na jednych), przeryczałam w domu. Obecnie cieszę się wenlą jak głupia :D

A może jeszcze kiedyś się zdecydujesz na tą farmację.. jakaś pracę masz już na oku czy przeglądasz wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eurydyka1, na farmację się raczej juz nie zdecyduję; szukam jakiejkolwiek pracy, wysyłam cv i mam nadzieję, że coś znajdę; choć jest mi przykro, bo moi najbliżsi juz postawili na mnie krzyżyk- że jestem zerem, że i tak nic nie znajde..

amelia83, dzięki, obym coś znalazła; szkoła może kiedyś tak, ale bardziej humanistyczny kierunek

 

jest mi przykro, bo mam problemy ze sobą, a nawet nie mam wsparcia; ciągle słyszę, że i tak nic mi się nie uda; to chyba najlepiej strzelić samobója..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, tak, to moja kotka; ja mam fioła na punkcie kotów, naprawdę fioła:)) działają na mnie antystresowo:)) a moją kotkę kocham, mój sierściuszek:)

zima, bo na stanowisko sprzedawcy jest średnio ponad 20 chętnych osób; ofert mało..chętnych dużo więc jest ciężko nawet na sprzedawcę się dostać; z pocałowaniem ręki wzięłabym pracę jako sprzedawca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×