Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Z 2 strony też taki większy dysk nie rozwiąże sprawy, tylko będę dalej nagrywał, często nie oglądał i później szkoda mi będzie skasować.

też tak miałem. Teraz odpowiadam sobie na pytanie czy w tym momencie chciałbym obejrzeć ten film/program, jeśli nie to sru kasuje to bo nie ma co się łudzić że kiedyś może sobie jednak odpalę :lol:

 

Teraz też mam remont, wymieniamy okna. Czuję parcie bo się nie wyrobimy do poniedziałku. No, ale cóż ... trzeba sobie radzić.

*Monika*, tak to już jest w tej budowlance, rzadko są dotrzymane terminy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, humorki super, jak na niedzielę, przynajmniej u mnie. Nie ma klasycznej zwiechy przed poniedziałkiem. Oby nastroje nie ostudziły się z biegiem dnia ;)

 

A jak humorek u Ciebie?

 

-- 25 sie 2013, 17:50 --

 

Po wycieczce nad morze nawet <> nie wyprowadziła mnie z równowagi Aleście nasmarowali postów jak mnie nie było

Moja reakcja z początu była mniej więcej taka:

 

foto_7a2dd4e65eba501cfd64864418d0066_org.jpg

 

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że każdy odpowiada za siebie. Nie pisałam też, że mnie to w jakikolwiek sposób bulwersuje. Podstawowa kwestia jest taka, że zwyczajnie nie spodziewałam się tego, co tam zobaczę. No i radośnie czytam sobie różne wątki, problemy mniejsze lub większe, wiadomka. O, jakaś zatoka nudystów, klik i 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×