Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj na tej wpisać, a potem poszukaj linka i spróbuj ściągnąć. Tylko się nie nabierz na udające guziki ściągania nachalne reklamy.

http://www.freshwap.me/

 

Znaleźć jest łatwo, trochę trzeba się poużerać z tym serwisami za to. Zobaczę, czy nie mam gdzieś książeczki z Komputer Świata o tym jak ściągać z internetu. Jak będę miał to postaram się ci podrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam brzuch i jestem okrągły na buzi. Przydałoby się trochę ładniej wyglądać.

 

Mam kiełkujące marzenie, żeby zacząć szanować życie i jego przejawy, a nie patrzeć z perspektywy że wszystko do niczego i taka wiesz postawa: "życie jest do bani, sam wymyśliłbym coś lepszego". Może się uda. Dobrze by było, ale to nie takie łatwe. Wrosłem już w tą całą dekadencką postawę. Trudno mi będzie cieszyć się życiem, jak uważam to za naiwność. Ale spróbuję, może wsiąknę na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jestem zbyt egotyczny (chyba dobrze użyłem tego określenia), w związku z pewnymi uwarunkowaniami z przeszłości, rodzina, środowisko, etc. średni ze mnie materiał na chłopaka. Musiałbym najpierw przejść reedukację. Ale co do twojej rady, to się zgadzam, chciałbym wejść z kimś w jakąś relację. Choćby dlatego żeby mieć jakąś bliską osobę. Bo takie bliskie osoby mam jedynie z nadania, a nie z mojego czy ich wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×