Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bianka78, ...wyeliminowaliśmy...

Ale kto? Czyżby... myśliwi? A teraz znowu rzekoma ochrona jednych gatunków poprzez likwidację drugich. Do mnie to nie przemawia. :bezradny:

 

-- 11 lut 2013, 13:12 --

 

Saraid, zdecydowanie, impreza musi być :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka78, ...wyeliminowaliśmy...

Ale kto? Czyżby... myśliwi? A teraz znowu rzekoma ochrona jednych gatunków poprzez likwidację drugich. Do mnie to nie przemawia. :bezradny:

 

do mnie też nie. Człowiek to jedyne zwierze, które morduje dla przyjemności. A myśliwych... nie znosiłam, nie znoszę i nie będę znosić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EH zajebisty dzien. mialem isc do psychiatry w zwiazku z komisja wojskowa. najpierw stanie 30 minut w zlej kolejce, pozniej 30 w dobrej I DUPA nie ma psychiatry, mam isc jutro o 10... Do dupy z nfz, jakbym mial sie leczyc tylko publicznie to chyba bym popelnil szereg samobojstw.... 30 ludzi na korytarzu, kazdy sie gapi na kazdego, nie wspominam o tym ze wszystkie moje fobie spoleczne sie uaktywily naraz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, lisów jest więcej nie tylko z powodu wyeliminowania wścieklizny. To zwierzaki potrafiące się dobrze adaptować. Lis przystosował się do życia w pobliżu ludzi, bo łatwo przy nich o znalezienie pożywienia. A jak dużo papu, to i populacja rośnie.

Jeszcze co do myśliwych... dla mnie to niepojęte, że uważają iż pomagają przyrodzie. Taaa... dokarmiając zwierzęta a potem zabijając, gdy zrobi ich się za dużo... :roll:

Dobra, koniec tematu, bo rozmawiasz z fanatyczną przeciwniczka polowań :mrgreen: . A jak to fanatyka - nic mnie nie przekona :mrgreen: .

 

-- 11 lut 2013, 13:53 --

 

Snejana, ProstaNazwa, hej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×