Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

virgo21, wiem :mrgreen: dlatego to napisalam... bo najłatwiej marudzic z miejsca pasażera :yeah:

 

Tomcio Nerwica, słucham słucham ;)

 

anonus, faceci potrafia jeździć... no własnie mialam dzisiaj przykład :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, znaczy wiesz. Ja tam bezpodstawnie nie krytykuje, bo nieraz jak jade i widze z miejsca pasazera jak wiekszosc Pan (przynajmniej w Olsztynie) jezdzi, to szlag trafia, serio :P . Dzis np. jechalismy z tata to jechala taka kobieta co nie dosc, ze jechala wolno to nagle hamowala. Chyba sie prosila o to, zeby jej w dupsko wjechac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie panie,to nie znaczy że kończę z szowinistycznymi żartami :mrgreen: !

Po prostu mam zasadę,że nie krytykuje,jeśli o czymś nie mam pojęcia :P

anonus, Owszem,jeden jeździ tak a nie inaczej - jestem zdania że jeśli ktoś wie że kiepsko jeździ/stwarza zagrożenie na drodze - niech zostawi kierownice w spokoju,ale na te pytania każdy musi sobie odpowiedzieć indywidualnie przed samym sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, ja sam nie krytykuje z pozycji kierowcy (moze okaze sie, ze bede fatalnym, a moze nie), tylko z pozycji obserwatora, pasazera, a duzo jezdze i widzialem rozne rzeczy ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, jak jedzie na czolowe albo na zakrecie lub pod gore to tak, ale jak droga pusta, prosta a wszyscy sie slamazarza, to mozna przycisnac i powyprzedzac flegmatykow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×