Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, spokojnie mnie też jest gorąco i stanowi to dla mnie w jakimś stopniu problem. Sprzątanie zostawiłbym sobie na chłodniejszy okres (może wieczorem?), a skupiłbym się na Twoim miejscu, aby wyprowadzić czworonoga.

 

Noopii, wyspany, ale w dalszym ciągu uśpiony :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a właśnie chciałam zrobić chłopakowi niespodziankę jak wróci wieczorem że jest ładnie wysprzątane i spędzić miły wieczór. z psem muszę koło 14-15 iść. eh zabieram się powoli będę coś robić..może choć jeden pokój zrobię.

 

-- 27 sie 2011, 12:14 --

 

dobra, już się podałam. mam dość. nic nie potrafię zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, hej, a nie masz jakiejś książki żeby zająć myśli jak nie będziesz mogła spać?? pocieszę Cię że od jutra będę w takiej samej sytuacji bo będziemy mieć jedną ładowarkę do kompa,a mój jest zepsuty więc bez ładowarki nie działa, nie da się go naładować, po odłączeniu kabla się wyłącza, więc kompa głownie będzie miał P. bo musi szukać pracy..:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, Ano , ja dwa ostatnie dni spam w dzień a teraz znowu nie czuje ze mam poowanie do spania niestety, ale chyba spróbuje bo to roznei bywa czasem człowiek pada a zasnac nie moze a innym razem nie czuje a zasnie. W sumie gorzej jak sie czuje zmeczenie a spać nie mozna niz odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o.

plany..nie..znowu sama będę siedzieć pół dnia. może pójdę spać żeby nie myśleć...

ja już się przyzwycziałam do takiego stanu..chociaż i tak jest lepiej bo od 2 dni choć trochę wychodzę z łóżka..

 

a ja nie wiem czy będę umiała się tu jeszcze udzielać po zlocie jak wszyscy wrócą.. mam wrażenie że nie będę już tu pasować...zresztą połowa forum zna swoje imiona, pisze ze sobą, dzwoni do siebie a ja ledwie z paroma osobami czasami pisałam i to tez miałam wrażenie że się narzucam :roll: ciekawe jak to jest że zawsze wszyscy zawierają kontakty a ja nigdy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×