Skocz do zawartości
Nerwica.com

'Earthlings'- film o traktowaniu zwierząt


kite

Rekomendowane odpowiedzi

zastrzegam! film jest brutalny! ja oglądałam go częściami. mimo to, serdecznie polecam. da do myślenia osobom kupującym zwierzaki w zoologach, chodzącym do cyrku, zoo, oglądającym corridy a przede wszystkim utwierdzi w przekonaniach wegetarian, może nawet pomoże zdecydować o zmianie diety?

http://video.google.com/videoplay?docid=3904691734820997782&hl=pl#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zachęcaj ludzi z zaburzeniami psychicznymi do oglądania takich okrucieństw. Najgorsza rzecz to zafundować sobie seans z realistyczną przemocą, która utrwali się i będzie nawracać scenami. Nie trzeba oglądać drastycznych dokumentów o zbrodniach na zwierzętach, żeby zrozumieć, że to złe. Ludzie :!: Wyobraźnia i empatia wystarczą.

Bądźmy ekologiczni i pronaturalni w mądry sposób. Nie wystarczy kupić ekologiczną torbę czy przestać jeść mięso (co jest szkodliwe dla zdrowia i zwyczajnie nierealne).

Wspierajcie naturę codziennie!!!

1. Nie drzyjcie gęby w lesie i nie zaśmiecajcie lasów ( bo szkoda wydać kilka złotych na wywóz śmieci).

2. Nie bądźcie ekspansywni terytorialnie (dzik tez musi gdzieś żyć).

3. Dokarmiajcie ptaki.

4. Miastowi ratujcie ranne jeże z waszych parków (i nie latajcie za nimi po pijaku, żeby podnosić i robić mu zdjęcia).

5. Przygarniajcie bezdomne psy i koty (w granicach zdrowego rozsądku).

6. Decydujcie się na zwierzaka mając pełną świadomość wynikających z tego obowiązków.

7. Kontrolujcie rozród swoich zwierząt.

 

Zamiast byków robić corridy z tymi poczesami, którzy znęcali się nad byczusiami.

Wycofać zwierzęta z cyrku, a promować gimnastykę artystyczną i występy quasi-teatralne.

Zakazać noszenia futer (epoka kamienia łupanego minęła).

I mój ulubiony postulat

Dotkliwe kary finansowe i sprzątanie gówien w schroniskach za znęcanie się nad zwierzętami :!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No człowiek to takie prymitywne urządzenie ze jak nie zobaczy to do nie go nie przemówi.Mozna pierdlić w kółko o ekologi i innych pierdołach a i tak każdy to zleje.Mysle ze do ludzi nie przemówi(albo przemowi na 10-15min.po obejrzeniu filmu) argument o tym tych wszystkich okrócieństwach jakie musi przejsc zywa istota zeby potem mogła byc przez nas strawiona i wydalona,ale bardziej o szkodliwości takiej diety(antybiotyki i cała ta chemia),no bo to moze nam przeciez zaszkodzić,mozna raka dostac itd..

Moze kiedys wyhodują takiego wirusa ze nie bedzie odtrudki i ludzie zaczna masowo schodzic to sie zastanowią,ale to tylko dla własnego dobra,nie innych,a juz napewno nie głupich zwierzat,przeciez one nie mają duszy

 

ja filmik polecam,choc poczatek mozna ominac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×