Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wiosenna radość.


Rekomendowane odpowiedzi

Dariusz_wawa, Nie, to jest w sercu miasta niecałe 100 metrów na wschód od rynku. W zeszłym roku za sprawą strumyczka, który to oczko zasila mieliśmy w Piasecznie powódź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., ja myślę, że większość z nas ma takie widoki tylko trzeba chcieć je zobaczyć. Jak idę bez aparatu to nie widzę nic - myśli są gdzieś daleko. Zupełnie co innego jak idę z aparatem; wtedy szukam kadru, światła, dostrzegam jakieś szczegóły, na które normalnie nie zwróciłbym uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę sobie kupić wreszcie aparat, tylko, że to będzie znowu przeprawa przez setki stron internetowych, żeby wybrać tani, a dobry i dlatego to jeszcze potrawa.

Ładne zdjęcia, od pewnego czasu derealizacje i słaby wzrok sprawiają, że jak zrobię zdjęcie i oglądam potem w domu, to jestem pod wrażeniem, że byłem w takim ładnym miejscu, a tego nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NoOneLivesForever, ja kiedyś robiłem Fuji FinePix S602 Zoom i byłem z niego bardzo zadowolony. Kontynuacją tego modelu jest Fuji FinePix S5600, który ma bardzo dobre recenzje i wskazywany jest jako najlepszy w swojej klasie cenowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×