Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Joaśka, a kiedy kończysz studia?ale myślisz bardziej o pracy nauczycielki czy tlumacza..?

 

W następnym roku. Cholera wie, co ja myślę. Raz wydaje mi się, że chciałabym pracować jako nauczycielka, za chwilę, że wolałabym w jakiejś firmie, jeszcze innym, że w ogóle to powinna być jakaś praca niezwiązana zupełnie z niemieckim... Nie mogę nadążyć sama ze sobą, zmieniam zdanie jak rękawiczki. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba- to ja Ci trochę zazdroszczę ;) Widać, że masz dobrą pozycję w firmie. Stanowisko zapewne dobre finansowo itd, ale wymagające i odpowiedzialne. Niestety coś za coś... Odpocznij trochę dziewczyno, póki leki się nie wkręcą chociaż ;):roll:

 

Isabella- tak, mam czekoladowe długie włosy. Długie tzn moje są za łopatki, ale mam sztuczne do pępka :oops: Tak więc nawet jak zetnę moje włosy to mogę sobie sztuczne doczepić i znowu mam do pępka, trwa to 5 min, a zdejmuje i zakładam je kiedy mam chęć ;) Tak, właśnie nie chcę ich zniszczyć rozjaśnianiem... Ale farbowaniem na ciemne też je niszczę (swoje mam mysie). A jak siebie znam to je rozjaśnię, a za kilka miesięcy i tak mi się znudzi i zmienię kolor ;) Teraz po prostu chcę zmiany bo już moje obecne włosy mnie nudzą. Jednak ciekawość 'jak będę wyglądać' jest większa ;):roll::pirate:

p.s. Dzięki za komplement :smile: To dla mnie ważne, bo ostatnio czuję się okropnie brzydka. A Ty siebie pokażesz? ;)

 

Agaska- trzymam kciuki za Ciebie. Dadzą Ci mocne znieczulenie i dasz radę !

 

Wczoraj mój chłopak mnie zapytał jakie są wg mnie trzy najpiękniejsze kobiety świata, tj które mi się podobają. Powiedziałam że Angelina, moja koleżanka Aśka i Hania z forum :pirate:Shadowmere, on też Cię widział i powiedział, że ładna jesteś :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agaska, o której masz chirurga?

Wiem, że się boisz, ale pomyśl, będziesz zaraz miała to z głowy, będziesz pod fachową opieką, więc nic Ci się tam złego nie stanie, wszystko będzie dobrze, wielu ludzi ma wyrywane ósemki i udaje im się całkiem nieźle przetrwać, każdy się boi, to naturalne, dasz radę kobietko! Tylko jedz i pij koniecznie, musisz mieć przecież siłę, a nie chwiać się na nogach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, to podobnie jak Ja:) Nawet nie mam nic czasu-tak mi sie wydaje.Robie wszystko szybko,i zapominam o dokrecaniu nakretek itd.Ciagle mi sie spieszy choc czasu mam mnostowo.Jakby mnie cos w srodku gonilo,tylko niewiem do czego.Chory umysl i tyle.Zamiast skupic sie na czyms to ja gnam,sama niewiem za czym.Ciagle sie boje ,ze nie zdaze.Nawet na wlasny pogrzeb nie zdaze,a punktualna jestem co do sekundy.Wszystko musi byc na czas,nienawidze czekac.Wykonczyc sie idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

isabella_28, to my do siebie dość podobne jesteśmy ;) Ja też jestem bardzo punktualna i nienawidzę czekać. Wszystko ma być już, teraz, zakręcona jestem ze wszystkim, i też wciąż mi się wydaje, że nie zdążę. I wszystko ma być na czas, chociaż najczęściej zwlekam ze wszystkim do ostatniej chwili, żeby potem panikować, że nie zdążę, ale staję na głowie i robię tak, żeby zdążyć. :?

He he, dobre z tym pogrzebem. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 najpiękniejsze kobiety świata...ciężko by mi bylo wytypować,gdy tyle piękności dookola :D Tymbardziej,że podobają mi się prawie wszystkie Azjatki(a jest ich trochę na świecie),Angelina,Scarlett,Ania Jagodzińska,Adriana Lima,Natalia Vodianowa,połowa Damskiej Częsci forum(również te,ktorych zdjęc nie widzialam,ale z opisu wiem jak wyglądają-np Asia nasza i Korba,a wyobażnie mam świetną).

isabella_28, to Ty jestes na swoich avatarach?Bo widzę,że gorąca sztuka z Ciebie,malutka,ciemnowlosa :105:

Magdaa, jestes moim nr 1 i only,bezkonkurencyjnie.Trzech wybrac bym nie mogla,ale jedną tak.Zresztą,proszę nie miec nam za zle,że sobie tak slodzimy,ale w naszym wypadku to Miłość od pierwszego wejrzenia zadzialala :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, dokladnie hehe.Po smierci tez bede sie bac ,ze nie zdaze:)

Niewiem jak tu siebie zmienic.Bardzo bym chciala,ale nie moge;/

 

[Dodane po edycji:]

 

Shadowmere, mi tez sie mnostwo kobiet podoba.Czyste doznanie estetyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haniu, no wiem wiem, miłość od pierwszego wejrzenia, echhh... (zrezygnowana) :twisted:

A jesteś pewna, że wyobraźnia nigdy Cię nie zawodzi? :twisted::P Moją powiekę widać na avatarze, hi hi. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Twoja powieka???A czemu jest nacięta?? :evil:

 

No moja moja. ;) Nie jest nacięta, to fragment oprawki od moich okularków!!! :lol: Żeś mnie rozbawiła Słonko. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, nie ma za co:)Masz dobre geny:)Ja to taki klon mojego awatara:))Moze kiedys sie dokladnie pokaze,zobaczymy:))

Moje geny gdzieś chodzą, a ja nawet nie wiem jak wyglądają ;) Ale mam nadzieję że do mamy jestem podobna... trzeba by Shadowmere zapytać bo widziała moją mamę. Patrząc na Twojego avatara no to trochę podobnie wyglądam na żywo :smile:

 

Magdaa, czwartek i piątek jest wolny - trochę odpocznę. Choć szczerze mówiąc, ja nie umiem się relaksować :(

Madzia - Ty? Brzydka, no proszę Cię. Oszalałaś dziewczyno! Nie mów mi takich rzeczy, bo klapsa dostaniesz!

Aaaa bo teraz długi weekend ! Tzn jak dla kogo, mój luby chyba będzie pracować... Ale za to dziś ma prawie wolne :P To odpoczniesz, faktycznie! A ja, tak, czuję się brzydka... Ostatnio przez te gołe baby i różne teksty (niby na żarty) z ust mojego chłopaka... jakoś tak patrzę w lustro i widzę kogoś kim nie chcę być. Nie podobam się sobie, mam za dużo wad. Może te SSRI tak działa...

 

Magdaa, jestes moim nr 1 i only,bezkonkurencyjnie.Trzech wybrac bym nie mogla,ale jedną tak.Zresztą,proszę nie miec nam za zle,że sobie tak slodzimy,ale w naszym wypadku to Miłość od pierwszego wejrzenia zadzialala :pirate:

Moja Kochana :105: Tak, u nas to jest miłość od pierwszego wejrzenia! Ja już mojego chłopa poinformowałam, że mam nie tylko jego, ale i moją dziewczynę, i musi się z tym pogodzić że moje serce mieści dwie osoby :P:105:8) Ja tylko czekam, aż będę mogła być bliżej mojej Ukochanej :roll:

 

A propo miłości- jakiś grek się we mnie zakochał :evil: Dorwał mojego maila 2 lata temu na jednej ze stron z foto modelingiem, i od tamtej pory mnie męczy mailami. Trochę po polsku, trochę po angielsku... Pisze mi, że chce się ze mną ożenić i chce żebym mu dzieci rodziła :twisted: Np dziś to mi wysłał:

''Moja Kochana Magda

Gdybym miał tylko jedno pragnienie .... byłoby ponowne spotkanie.

Gdybym miał tylko jeden moment w czasie .... byłoby, byś przy mnie na zawsze była

Gdybym tylko jeden pocałunek .... Bardzo chciałbym być co daje ci wiecznie

Gdybym miał tylko jedną przyczynę w życiu .... To byłoby wnieść całe morze do stóp

Gdybym miał tylko jedną szansę podane przez Ciebie .... Bardzo chciałbym być "kąpiel" w twoich ramionach na zawsze

Gdybym tylko ostatni rzut oka ... Byłoby dla ciebie patrzą tylko

Gdybym tylko moc Boga ... Bardzo chciałbym, aby ozdobić twoje piękno w świetle księżyca

Gdybym tylko światło słoneczne w moje ręce .... Chciałbym zwrócić się do gwiazdy świecącej

Ale mam tylko jedno serce ...... która wie tylko ten sposób to Love do Ciebie Kochana!

Mam tylko jedną duszę ... Życie w duszy z Tobą!

Dlatego też moja najsłodsza miłości Gdybym miał ostatni oddech ... bardzo chciałbym zapisać go dla Ciebie i ... to umrzeć w twoich ramionach w pokoju!

Jestem w tobie zakochany ..... na zawsze ....

... Daj nam szansę na szczęście wraz wieki! Zostań moją żoną, ja chce Ty urodzisz moje dzieci Najsłodsza

Gdybym miał jeszcze jedno życie .... Bardzo chciałbym, aby spędzić z tobą tylko!

Ogromnie brakuje mi ty ...!

Słodkie pocałunki. STRATOS''

 

Romantico, co? :lol:;)

Co ja mam z nim zrobić? Mogę jego adres zablokować?

''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, idz z tym na policje. To jest nekanie i stalkeryzm. Nie zdziwilabym sie jakby on zawital do Polski i Cie szukal. Moim zdaniem to niebezpieczne i powinny sie czyms takim zajac odpowiednie wladze.

Co do zabiegu - nie jestem na niego gotowa.

 

Joaśka, no wiesz... mnie nie czeka wyrywanie, ale dlutowanie z pilowaniem szczeki i takimi tam. To nie jest zabieg, ktory w znieczuleniu potrwa max 10minut ale taki, przy ktorym lekarz moze sie meczyc rownie dobrze 3h. W znieczuleniu ogolnym sie nie patyczkuja, w 30min jestes po wszystkim. Ojciec tak mial i cierpial duzo mniej niz za pierwszym razem, kiedy mu robili na zywca wlasnie :roll: A w ogolnym dlutowali mu 2 osemki na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agaska - ja wiem, że to nie jest zwykłe wyrywanie zęba, mnie też to czeka tylko wciąż moje stawy mi na to nie pozwalają. I rozumiem, że się bardzo boisz, ja się już też strasznie boję, chociaż nawet jeszcze nie wiem kiedy będę mogła się pozbyć tych ósemek, a męczą mnie od roku, więc możesz sobie wyobrazić, że też się czuję z nimi nieciekawie. :? Ale są pewne sytuacje w życiu, których się nie uniknie, trzeba przetrwać i tyle. Dasz sobie radę, trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, idz z tym na policje. To jest nekanie i stalkeryzm. Nie zdziwilabym sie jakby on zawital do Polski i Cie szukal. Moim zdaniem to niebezpieczne i powinny sie czyms takim zajac odpowiednie wladze.

Policja ma w nosie takie rzeczy. Mój były za mną łaził, straszył, nachodził, śledził, groził... Byłam z mamą na prokuraturze. Uszkodził panią na czas powyżej 7 dni (w szpitalu)? Nie. To nic nie możemy zrobić, nara. Skończyło się na tym że mnie... skrzywdził, a potem zniszczył mój samochód na kwotę powyżej 250zł czyli ściganą z urzędu. Dopiero wtedy policja się nim zainteresowała. Zeznania wzięli ode mnie hmm w pażdzierniku 2008... mamy czerwiec 2010 i do dzisiaj nie dostałam wezwania na rozprawę :roll: Mam to już w dupie. Jak pójdę i powiem że ktoś mnie nęka mailami to tym bardziej mnie wyśmieją...

 

Co do zabiegu - nie jestem na niego gotowa.

Co do zabiegu ja też będę mieć najpewniej dłutowanie itd.. nie jesteś sama :( Do tego zakładanie mostów... Boże... Też się bardzo boję! Idz, będziesz mieć chociaż z głowy! :? Współczuję Ci, ale mnie czeka podobny koszmar.

 

Korba- też mam ochotę ostatnio wywalić się na śmietnik. Dlatego muszę szybko coś z tym zrobić- może fryzjer, zakupy?... :-|

A masz rację, koleś jest irytujący... ale chociaż on jeden mnie tak komplementuje, wysyła wiersze i podnosi mi samoocenę :roll: Ale to chyba niezły psychol... Wysłał mi swoje zdjęcia- na oko ma 40 lat.

 

 

Ale mnie dziś głowa napier.... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, to podobnie jak Ja:) Nawet nie mam nic czasu-tak mi sie wydaje.Robie wszystko szybko,i zapominam o dokrecaniu nakretek itd.Ciagle mi sie spieszy choc czasu mam mnostowo.Jakby mnie cos w srodku gonilo,tylko niewiem do czego.Chory umysl i tyle.Zamiast skupic sie na czyms to ja gnam,sama niewiem za czym.Ciagle sie boje ,ze nie zdaze.Nawet na wlasny pogrzeb nie zdaze,a punktualna jestem co do sekundy.Wszystko musi byc na czas,nienawidze czekac.Wykonczyc sie idzie.

 

Z ust mi wyjęłaś. Ja nawet na spacerze dziecko poganiam szybko szybko a pozniej pół dnia nie wiadomo co robić :roll: do tego pospiech=wszystko mi leci z rąk-wielki wku*w.

 

Małżon sobie zażyczył sałatkę gyros, wszystko mam tylko kuraka nigdzie nie moge dostać,lecimy niedługo do biedronki, może tam będzie. Rano znów mnie dopadł atak płaczu, nie potrafię określić czy to border czy może jakaś depresja się zaczyna. 10 dni do wizyty u psychiatry. Miałam odstawić doxepin bo g***daje ale połykam sobie jeszcze te kilka dni, zawsze to jakiś efekt placebo :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×