Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

a skąd wiadomo, że akurat w tej czy w tamtej kwestii nasze poznanie jest zaburzone?

Z szerszego oglądu sytuacji. Sami do tego dochodzimy.

 

czy celem takiej psychoterapii jest unifikacja wspomnianych struktur - czy reakcja na daną sytuację zawarta jest w jakimiś kluczu?

Reakcja ma być taka jak sami tego chcemy. Ma być zgodna z naszą własną opinią na dany temat. Bo przecież na tym polega nerwica - reakcje są nieadekwatne do tego, co podpowiada nam rozsądek i logiczne myślenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey- jakie? :smile:

 

A mi w piątek zaczyna się sesja na studiach i zastanawaim się JAK ją przeżyć.

 

Poza tym kombinuję jak by tu księdza po kolędzie uniknąć, moja mama naciska że mam go przyjąć a ja z nerwicą nie dam rady na dzień dzisiejszy :evil: Muszę coś wykombinować.. Może jej powiem ze mam akurat egzamin w szkole i nie mogę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey- jejuu też bym już chciała wiosnę ! :smile: Widzę że też masz hopla na buty jak ja. Jak sie na jakieś uprę to mogę na nie rok pieniądze odkładać a i tak je kupię :D I wogóle mogę mieć cały ubiór 'zwykły' i przeciętny ale buty zawsze muszę mieć takie aby zwracały uwagę. Wyznaję filozofię Marca Jacobsa- albo buty albo torebka, ale coś musi na Tobie zwracać uwagę :D

 

Na Sylwka zostaliśmy w Szczecinie bo mój luby pracował do wieczora :cry: Poszliśmy chwilę na imprezę miejską (jakieś lipne koncerty Bajm, Perfect itd), potem chwile w domu posiedzieliśmy i tyle. Nie było żle, ale 'bez fajerwerków' jak to sie mówi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szaleństwo dziś na Allegro :D Platformy są super :roll: Mogę w nich skakać, biegać.. :smile: Kwestia przyzwyczajenia i powolnej nauki- zaczełam od szpilki 5cm, a konczę na 13cm póki co :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w środę idę się umówić na terapię, ciekawe ile się będzie czekać na NFZ ..... :-|

no ja na NFZ idę ;) a dzwoniłam dzisiaj, więc nie jest tak źle - 2 tygodnie

tylko że z terapią może być inaczej.

z trzeciej strony :mrgreen: jest początek roku, to może jeszcze nie są tak terminy zaludnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×