Skocz do zawartości
Nerwica.com

zaburzenia schizotypowe,nerwica netrectw .....????????


rahimologia

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam 23 lata mam zdiagnozowane owe zaburzenia schizotypowe ...Jednak niezgadzam sie z tą opinia lekaza mam kilka pytan ??

 

na czym polega ta choroba u was ??? co to jest psychoza ???jakie leki bierzecie ...ja biore na noc 50mg ketrelu jest to lek na schizofrenie uwazam osobiscie ze ten lek pozwala mi tylko zasnac i nic wiecej mi niepomaga wrecz zostawia skutki uboczne o poranku, niemam juz siły na tą bezsennosc ale cociasz to bo niemoge spac..dodatkowych lekow brak ..!!mysle ze mam nerwice natrectw i stres pourazowy po przezyciach z wczesniejszych lat z narkotykami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest psychoza ???

 

Znam Cię! Wiem kim jesteś! Wiem co właśnie zrobiłeś, co zrobisz i o czym myślisz! Wszyscy wiemy!

 

 

;)

 

jakie leki bierzecie ...

 

Brałem Zolafren. Nie wiem czy pomagał. Chyba tak, bo przeszło.

 

pozwala mi tylko zasnac i nic wiecej mi niepomaga wrecz zostawia skutki uboczne o poranku, niemam juz siły na tą bezsennosc ale cociasz to bo niemoge spac..dodatkowych lekow brak ..

 

To dobrze, że chociaż pomaga Ci na sen. Mnie podobnie pomagał Zolafren. Piszesz, że nie pomaga, a na co miałby pomagać? Widzisz jakieś nieistniejące rzeczy, słyszysz głosy, snujesz mało prawdopodobne teorie o tym, że ktoś chce Cię skrzywdzić? Jesli nie, to na co ma Ci pomagać Ketrel?

 

mysle ze mam nerwice natrectw i stres pourazowy po przezyciach z wczesniejszych lat z narkotykami...

 

Jeśli brałeś narkotyki, koniecznie powiedz o tym lekarzowi. Te rzekome psychozy (o których usłyszałeś od lekarza, dlatego pytasz, tak?) i zaburzenia schizotypowe mogłeś mieć po dragach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewidze nic dziwnego wszystko jest wporzadku mysle ze chciałbym jakis lek na wyciszenie na natretne mysli one mnie męczą aha i niewiem czy boje sie ludzi czy poprostu nielubie ludzi to mnie wkurza,i problem z dogadaniem sie niemoge sie prawie z nikim dobrze dogadac zawsze są jakies problemy.Tez brałem zolafren ale odstawiłem ten lek odrazu bo tyłem po nim i kijowo sie ponim czułem...lekaz wie o tym ze brałem narkotyki jednak ta diagnoza moze bardziej pasowała kiedys ...

 

 

 

ps.czemu niemoge spac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kijowo sie ponim czułem...

 

Mógłbyś rozwinąć? Zolafren to jedyny lek z grupy neuroleptyków, który brałem. Może też się po nim "kijowo" czułem, a nawet o tym nie wiem, w tym sensie, że po innym mogłem czuć się lepiej... Co to znaczy "kijowo"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×