Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie Wiarusa......


bulion

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

W związku z tym, iż nie można żyć bez nerwicy, mając ją, wróciła do mnie jakiś czas temu i tak walczę walczę. Moje problemy są związane s hipochondrią w złym słowa znaczeniu. Zapewne nie będę oryginalny - nowotwory, udary, serce. Trochę to żenujące, ale ......

 

Ostatnio na tapecie mam serducho. Skoncentrowałem się na pewnej dolegliwości i żyć nie mogę. Nie chce błądzić po forach kardio, gdyż się nakręcę niepotrzebnie - na tym forum jest delikatniej.... Więc:

 

Czy ktoś z Was odczuwa czasem mocniejsze jednorazowe uderzenie serca - coś w rodzaju mocniejszego uderzenia, Jest to dziwne, ponieważ czuć to z okolic mostka/ żołądka. Nie towarzyszy temu żaden ból, zawrót głowy. Wysiłek fizyczny tez nie jest przyczyną. Ta dolegliwość towarzyszy mi od kiedy pamiętam. Coś jak by "zabulgotanie" :) Inaczej nie umiem tego napisać.

 

Uwaga - w wieku 19 lat przeszedłem gruntowne badania kardiologiczne, nic nie wykazały., pół roku temu wykonałem Holter + ekg, kardiolog nic nie wykrył niepokojącego.

 

Planuje kolejną wizytę u kardiologa, ale czy to ma sens? Czy może lepiej wrócić do psychoterapii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja czasem mam podobnie, ale jak się tak bardzo wsłuchałem, to jest jakby przez moment serce stanęło w gardle, po czym wróciło na swoje miejsce, jeden lekarz powiedział mi że to są skurcze oskrzeli, ale po tym jak zacząłem brać leki uspokajające, to po woli to ustąpiło, teraz może raz na dwa, trzy dni lub rzadziej. Skoro kardiolog nic nie wykrył, to raczej to jest jedna z objawów nerwicy...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×