Skocz do zawartości
Nerwica.com

zaburzenia osobowości (cz.II)


Gość paradoksy

Rekomendowane odpowiedzi

M. mi zawsze otwiera drzwi, nie wchodzi przede mną, ściąga mi kurtkę itd... :)

Zawsze o czymś takim marzyłam. A nie o jakimś chamie, co widzi tylko czubek własnego nosa.

 

Monia, ile Wy już jesteście razem z G.? Byliście gdzieś na dłużej razem, jakieś wakacje, wspólny wypad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie w weekend wszystko wkurwia. A najbardziej matka.

 

Otóz, mamy zmywarkę, i mimo, że jej wydrukowałam porównanie ile kosztuje mycie w zmywarce a ile ręcznie... ona nadal myje ręcznie. Ale potem drze morde ile to płacimy za prąd i wodę. Już nie mówiąc o zmarnowanym czasie i zniszczonych rękach. Tak mnie to wkurwiło, że wszystkie naczynia, które włożyłam do zmywarki by je wyprać po obiedzie, zaczęłam wyciągać ze zmywarki i się drę, że skoro Ci to sprawia taka przyjemność i lubisz tracić czas, energię i wodę to proszę bardzo, umyj i te. Na dodatek wyjechałam do niej, że po chuja ma pralkę, powinna też prać ręcznie wszystko.

Pomijam kwestię tego, że mamy 2 mopy w domu, ale ona i tak myje na kolanach szmatą. Więc skoro jest masochistką, to niech będzie. Jest pojebana i powinna się leczyć.

 

W ogóle wkurwia mnie jak ktoś coś robi za mnie. Mam koszmary nocne, bo będąc na chorobowym, w pracy robią sprawy, które powinnam robić ja. Robią mi burdel w moich sprawach. A ja nienawidzę, gdy ktoś się wpieprza w coś co jest MOJE!!!!! Do tego stopnia mnie to wkurwia, że nie mam ochoty nawet wracać do roboty. I średnio co drugą noc mam koszmary z tym związane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przyzwyczajona do tych wszystkich ceregieli-moj ojciec to wielbiciel savoire vivre'u-od zawsze otwiera drzwi,zaklada plaszcze,otwiera drzwi z samochodu,caluje w rękę-mnie i moje małe siostry.

No i oczywiscie inne kobiety-bez wyjątku.

 

A moi byli ...zawsze byli obłędni pod tym względem.

Wnoszenie po schodach,przykrywanie kocami,przenoszenie przez pokrzywy..

Mi to nie przeszkadzalo..Ale rozumiem,że niektore superwoman mogą się denerwowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bura, hydroxyzyna jest bardzo bezpieczna, ale powiem Ci, że na mnie nie działała, choć na pewno na każdego takie leki działają inaczej. Na mnie trochę działa inny megabezpieczny lek, który jest dostępny w aptekach bez recepty - nerwosol.

 

Paranoja, nie wyżywaj się na mamie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do facetów to też jestem pojebana, ale gdy facet jest ZA miły, to mnie to zaczyna też wyprowadzać z równowagi.

 

no to są nas dwie pojebane ;)

 

popadam w natręctwa "upiększania" mojego p[okoju :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja jak to się mówi "stary drzew się nie przesadza", na tej samej zasadzie ciężko zmienić nawyki starszych osób, nie chce generalizować, ale dla starszych osób te pracę to nieodłączna część ich życia. Kiedy zastąpimy wszystko urządzeniami technicznymi, "one" poczują się niepotrzebne - i nie przegadasz im, że to dla ich dobra.

 

a to że w pracy, ktoś Cie musi zastąpić i "grzebać"w twoich rzeczach, to jest normalne, nie ma ludzi nie zastąpionych.

Zarówno w pierwszym i drugim przypadku, Ty sobie nie umiesz poradzić z sobą. Nie leżey problem w mamie, na która niepotrzebnie się złościsz, tak samo w pracy. Tylko w Tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli facet nie jest facetem kiedy opiekuje się swoją kobietą,skądinąd fizycznie zazwyczaj slabszą i mniejszą?

 

A kiedy jest?

Kiedy siedzi przy meczu,na ustach ma pianę,beka i burczy do damy swojego serca:przynieś mi piwsko,kobieto,nie będę powtarzał?

 

Zapewne są niewiasty,ktore lubią "znac swoje miejsce".

Między gentlemanem a zniewiescialym tchórzykiem nie ma znaku równości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o to, że starych drzew się nie przesadza jak powiedziałaś. Moja matka to dość złożony przypadek. Ona zdaje sobie sprawę z tego, że hmm jakby tu napisać by jej nie obrazić...

 

Mówi, że wkurza ją to, że zanim uruchomię zmywarkę to 2 dni się ją zapełnia. Prawda jest taka, że jeśli normalnie każde naczynie brudne się tam włoży, to zmywarka chodzi PRZYNAJMNIEJ raz dziennie, więc nie ma czegoś takiego, że naczynia stoją kilka dni w niej.

 

Ona po prostu jest uparta jak osioł. Nigdy nie przyzna racji, nigdy nie przeprosi bo ona zawsze ma rację. ZAWSZE!!!!!!!!11 Więc pewnie nie myje w zmywarce dlatego, że ją wkurza to, że naczynia stoją dwa dni w niej, tylko dlatego, że to ja mam rację, ale ona się do tego za żadne skarby nie przyzna. Nigdy w życiu. Ja już swoją matke znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli facet nie jest facetem kiedy opiekuje się swoją kobietą,skądinąd fizycznie zazwyczaj slabszą i mniejszą?

 

A kiedy jest?

Kiedy siedzi przy meczu,na ustach ma pianę,beka i burczy do damy swojego serca:przynieś mi piwsko,kobieto,nie będę powtarzał?

 

Zapewne są niewiasty,ktore lubią "znac swoje miejsce".

Między gentlemanem a zniewiescialym tchórzykiem nie ma znaku równości.

nie wiem czy to do mnie

 

pisząc facet ma być facetem miałam na myśli to, że lubię jak właśnie ma zarośnieta klatę, jak czasem obejrzy jakiś mecz, beknie i pierdnie. Nie znoszę zniewieściałych facetów, którzy więcej czasu w łazience spędzają niż ja.

 

A to, że przy okazji tego, że jest facetem, ma trochę kultury to dobrze. jedno drugiego nie wyklucza, a wy to tylko popadacie w skrajności. Jeśli nie taki to napewno jego przeciwieństwo, a nie widzicie jeszcze tego, że jest coś pomiędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadanie męskiego charakteru nie wyklucza eleganckiego zachowania.
czyli to co napisałam. Pomiędzy chamem i prostakiem a dżentelmenem są jeszcze zwykłe chłopy, które potrafią troszczyć się o kobiety, którzy potrafią być kulturalni, ale też nie zachowują sie jak cioty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, ja tu jakieś skrajności widzę.

 

Po pierwsze, to że ktoś nie przepuszcza w drzwiach czy nie podaje płaszcza nie oznacza, że jest chamem myślącym tylko o sobie, bekającym, oglądającym, 'podaj-piwo-kobieto'. Może być przy tym bardzo troskliwy i opiekuńczy, a po prostu olewający te wszystkie społeczne zwyczaje czy damsko-męskie gierki - i ja to lubię, bo czuję się przy nich normalnie, a nie jakbym rączki czy nóżki nie miała, że tak trzeba koło mnie skakać.

 

Co do tego, że ma 'nie myśleć tylko o czubku własnego nosa' - to co, jak kobieta nie skacze, nie przepuszcza w drzwiach i wymaga, żeby za nią nosić rzeczy, podawać płaszcz i zapraszać do restauracji to znaczy, że jest samolubna i egoistyczna? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o przesadzaniu wszak.

Jeżeli jestesmy pomiędzy prostakiem-śmierdzielem i zniewieścialym laluśkiem-To i mój "typ" i Twój-znajdą się w przekroju "normalny facet.Tak mi się zdaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie dobrze wychowany facet, który zna dobre maniery i troszczy się o kobietę nie jest równoznaczny z wymuskanym lalusiem przesadnie dbającym o każdy szczegół. chodziło mi tak jak Hania napisała właśnie o troskę, pomoc, wsparcie i przy tym kulturalność oraz znajomość savoir vivre'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety Asiu-niedoczekanie-w naszym pokoleniu facet to musi być facet-tak zostala skomentowana moja wypowiedź-wiec chyba nie przystoi mu się zachowywac kulturalnie i troskliwie,bo jeśli taki jest-to może byc wszystkim,ale na pewno nie jest mężczyzną.

 

Swoją drogą..to jakos malo jest kobiet,ktore otwierają przed innymi kobietami drzwi i calują je w rękę-więc nie wiem co by mialo byc w takim zachowaniu niemęskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×