Skocz do zawartości
Nerwica.com

Korba


Gość Shadowmere

Rekomendowane odpowiedzi

Panna_Modliszka, sprawdziłam w internecie jaki szpital jest w okolicach Gdańska, dzwoniłam na policję do Sopotu i do Gdańska, gdzie potwierdzili mi, że to prawdopodobnie ten szpital. samo trafienie na szpital jednak wcale nie rozwiązało sprawy, gdy pan na centrali powiedział mi że jest jakieś 20 oddziałów. no ale cóż - wiedziałam na jaką literę zaczyna się nazwisko Hani, ile ma lat, skąd pochodzi, na co choruje... to się wydawało niemożliwe, ale poziom samozaparcia i motywacji jaki wtedy miałam by pokonał wszelkie przeszkody.

Dodatkowo byłam cały czas w kontakcie z Basią, która mnie wspierała duchowo i podsuwała pomysły. Także gówno za przeproszeniem mnie obchodziło, że pan policjant uważa mnie za szurniętą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja ci powiem, gdzie jest błąd - na siłę starasz się przyciągnąć uwagę na swoją osobę, np przy kolacji wigilijnej też wyskoczyłeś z taką informacją..że właśnie obchodzisz drugą miesięcznicę niedokonanego samobójstwa...? O takich rzeczach raczej nie rozmawia się "na forum" ( nie w znaczeniu internetowym) bo to bardzo ciężkie sprawy, a Ty wpadasz w jakby nie patrzeć miły temat z takim pierdolnięciem...dobrze ci radzę, zacznij się socjalizować bo tracisz kontakt z ludźmi, nie wychodzisz z domu, nie chodzisz do szkoły..... gdziekolwiek....zapisz się na jakieś karate, na basen, do klubu modelarza, idź do schroniska zwierzaków jako wolontariusz......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×