Skocz do zawartości
Nerwica.com

MIANSERYNA (Deprexolet, Lerivon, Miansec, Miansegen)


Dydona

Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

137 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      88
    • Nie
      36
    • Zaszkodziła
      24


Rekomendowane odpowiedzi

proponuje zmiejszyc mianserynę bo po po podwójnie uderzać w noradrenalinę?

weź mniejszą dawke mianseryny góra 30-45mg i myśle że poczujesz sie lepiej...moze jakies uspokojające benzo by ci sie przydało tak na te 2-4 tydgodnie żebyś łagodniej weszła w leki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lasic5, radzę Ci jak najszybciej poradzić się psychiatry, po dwóch miesiącach lek powinien już działać - może nie być w Twoim przypadku trafiony. Jest cała masa innych atydepresantów, ponoć anafranil działa szybko i skutecznie - ale najważniejsze, byś szybko zasięgnęła porady lekarza. Na tym forum niestety nikt nie jest w stanie Ci pomóc, poza tym to, że jakiś lek komuś pomógł nie oznacza, że w Twoim przypadku zadziała tak samo. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka ma rację, po dwóch miesiącach wenlafaksyna powinna zaskoczyć. Lerivon na początku brania działa czasem depresyjnie, wiec połączenie jest pewnie przy twoim stanie nie najszczęśliwsze. Jeśli psychiatra nie chce zmienić ci leków, a szpital nie wchodzi w grę, poradź się innego. Tez mam depresję nawrotową i wiem jak ważna jest w miarę szybka poprawa. Anafranil pomógł mi już dwa razy, tobie kiedyś tez. Może dobrze by było do niego wrócić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam z lekarką dodała mi chlorprotixen na trzęsienie mam brać dorażnie,powiedziała że dopiero teraz lerivon w podniesionej dawce 60mg zaczyna działać.Muszę przetrzymać te skutki uboczne i że do dwóch tygodni będzie ok.Lekarka dosłownie zacytowała miko84.Ja zawsze ciężko szłam na leki mam nadzieję że lekarka wie co robi.Stwierdziła że to trzęsienie z dnia na dzień będzie się zmniejszać i nastąpi stabilizacja oby :time: Dziękuję dziewczyny z całego serca :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastian-myślę że takie połączenie nie zamula ,oba leki działają na serotoninę i noradrenalinę zależy też w jakich dawkach.Wszystko zależy też od tego w jakim stanie jesteś a do tego każdy z nas jest inny i inaczej reaguje na lek.Sama jestem ciekawa jak będzie działało na ciebie bo bierzemy te same leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzęsie mnie w każdym razie mniej,popołudnia mam lepsze ,ale dalej muszę się zmuszać do roboty i to mnie dobija .A może jestem leniem? Sama już nie wiem czy to minie...Jestem jak lunatyk już sama nie wiem czy te cholerne leki zaczynają działać czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lasic, czy ta venlectine jest ER/SR? Jeśli tak, możesz ją brać rano i w południe. Jeśli nie jest o przedłużonym działaniu, poproś lekarkę o inny generyk, lub Efectin. Ja bym nie ładowała w siebie wszystkiego wieczorem, ponieważ powoduje to problemy ze snem i roztrzęsienie , o którym pisałaś.

Wenlafaksyna w dzień, a mianseryna i chlorprotixen na noc. Taki schemat zasadniczo jest stosowany i lepiej się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam venlectine 75mg o przedłużonym uwalnianiu także na noc biorę dwie tabletki plusdwie lerivonu i chloroprixen a rano 75mg znów venlectine uff. Jak na razie rano jestem spokojna a potem nabuzowana.Mam tylko nadzieję ,że to się wyrówna bo zwariuję :why: Dziękuję Aniu za radę-nie wiem czy to są ER/ SR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×