Skocz do zawartości
Nerwica.com

MIANSERYNA (Deprexolet, Lerivon, Miansec, Miansegen)


Dydona

Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

137 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      88
    • Nie
      36
    • Zaszkodziła
      24


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy miałam okres mojej najgorszej bezsenności to nawet 90 mg (które normalnie ścinało mnie z nóg) nie działało nasennie. Dopiero po dodaniu Tisercinu sen się unormował.

 

Dawki poniżej 45 mg słabo mnie usypiają, a mianseryna po zażyciu wieczorem nigdy nie działała pobudzająco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, moja lekarka w Polsce jest super. Już ładnych parę lat temu, kiedy o leczeniu neuroleptykami depresji prawie nikt nie słyszał, przepisywała mi takie zestawy.

 

Połączenie Seronil- Fluanxol wyciągnęło mnie błyskawicznie ze stanu beznadziejnego, gdzie alternatywą był szpital. Kombinacja Lerivon- Tisercin wyeliminowała ciężką bezsenność i zapobiegała nawrotom przez kilka lat. Fluoksetyna z olanzapiną ustabilizowała mi nastrój i dodała motywacji oraz napędu. Prawie zawsze byłam leczona nowocześnie, choć nie na wszystkie leki dobrze reagowałam.

 

Marek, LSD ? :shock:

 

Na mnie w ogóle tak nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, skąd masz takie info?

 

Mirtazapina jest moim zdaniem dużo gorsza. W ogóle nie zadziałała u mnie nasennie, powodowała derealizację i depersonalizację oraz wilczy głód. Okropnie szybko na niej przybierałam na wadze. I działanie antydepresyjne było zerowe. Hmmm, trzeba będzie porobić zapasy :?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biore 15mg i slabo dziala nasennie mimo tego iz zwiekszylam dawke nieuspalo mnie za to niezle zamulilo.Rano wstaje bez problemow.Biore juz drugi miesiac i az sie boje stanac na wage ile przytylam.Czy ktos probowal juz odstawic lerivon sa jakies skutki uboczne?wraca bezsennosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, U mnie paroksetyna tak czy siak działa diabelsko, więc teraz to już chyba tylko euforię od rana do wieczora mogę osiągnąć :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

Przeżucam się na branie poranne bo lek mnie za bardzo speeduje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×