Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie dla tych co biorą leki !


dekiell

Rekomendowane odpowiedzi

pomóżcie! cholera, wlasnie sie zorientowalam,ze zostawilam swoj ostatni listek asentry u kolezanki,ktora mieszka daaaleeko ode mnie.. recepte bede miala dopiero za dwa dni.. myslicie,ze cos sie stanie jak zastopuje leczenie na dwa dni? mial juz ktos z was taka sytuacje kiedys? jestem przewrazliwiona na punkcie proszkow i teraz sie dygam.. szlag!! jestem na siebie wkur... wrrr :[

 

nie bój się :) masz pełne wysycenie leku w organizmie i to stężenie nie spadnie aż tak szybko. Na dwa dni masz zapas, więc spokojnie :)

Czas biologicznego półtrwania leku jest porównywalny z długością doby, spokojnie dasz radę do czasu wykupienia nowych tabletek. Jak coś to zadzwoń jutro do piguły i porozmawiaj, opisz temat, może Cie szybciej przyjmą...

 

Tak na prawdę dopiero ponad dwutygodniowa przerwa w braniu sertraliny powoduje jej prawie całkowite wypłukanie z organizmu a na pewno poniżej stęzeń terapeutycznych :)

 

pozdrawiam

Ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja znow uparcie wracam do tematu dziewczyny ;]

 

... Lyknelam dzis benzo..znowu. Nie wiem czy to przez schizy,ze cos sie ze mna dzieje bo nie zjadlam asentry czy po prostu znow cos jest nie tak. Mam wrazenie,ze po dlugim "dobrym okresie" znow wraca ten cholerny dół... Pieprzona sinusoida :[.

A benzo tak niesamowicie mnie luzuje i wycisza,ze jest to dla mnie wrecz niebezpieczne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj ci medytatorzy :[ zawsze coś znajdą nie tak....

jeszcze nie byłem na tym piątkowym przyjęciu ale spróbuje w ten piątek o ile nie zapomnę

 

another_memory jaki jest twój problem ? też fobia społeczna ?

 

 

jejciu ja się nie mogę doczekać jednego jak zaczną dawkować lek i poczuję się znacznie lepiej, lęki napady i obawy znikną ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam fobie,ale mi mirtor bardzo pomaga

bez niego by mnie tu nie było

 

[Dodane po edycji:]

 

poza tym biore:solian,venlactine(nie wiem jak to się pisze),spamilan i jakiś stabilizator,ale nazwy nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×