Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

-ladna pogoda- ok 10 stopni na plusie, Sloneczko, prawie brak wiatru

-dowiedzialam sie kilku ciekawych rzeczy

-zamowilam sobie kadzidelka

-zjadlam pysznego golabka

-pojezdzilam sobie na rolkach

-zaraz lece pocwiczyc

-staram sie caly dzien myslec pozytywnie, mimo przeciwnosci losu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

staram sie zauwazac tylko pozytywne rzeczy. gdzies przeczytalam (w kilku zrodlach zreszta), ze jakby sie czlowiek uparl, to i nawet 40 pozytywnych rzeczy z normalnego dnia mozna by bylo wyliczyc. trzeba tylko chyba zaczac zwracac na nie uwage. myslicie, ze taki sposob "na sile" jest dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

impermeable, dobrze jest widzieć dobre wartości w codziennym zyciu , mieć pozytywne nastawienie, gdy idziemy z usmiechem na ustach, los nam bardziej sprzyja a ludzie lgna do nas, usmiechamy się do codzienności i do siebie, jestesmy bardziej wyrozumiali dla siebie samych i wiele łatwiej się żyje/ łatwiej jest walczyc z trudnosciami i przeciwnościami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam dwóch mężczyzn o tym samym imieniu. Matka już czarny i apokaliptyczny scenariusz napisała, ale ja uparcie twierdzę, że jest co najmniej jeden plus w tej sytuacji. Nie pomylę się, zwracając się do nich!!! :P

Czyż nie jestem pięknym przykładem pozytywnego nastawienia i posiadania rzadkiej umiejętności widzenia choć trochę różu w szarzyźnie?! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uświadomiłem sobie , ze nie lubie ludzi kobiet i mężczyzn , a oni mnie tez moga nie lubic (ogólnie , nieuśmiechałem sie dzisiaj do kobiet i to mi sprrawiło radość bo dzieczyna była zadowolona i mi niewrzucała, ze caly czas sie gapie , no i niepodnicalem sie tak kazda napotkana dziewczyna :)

 

Życie jest piękne mam ludzi w dupie a oni maja mnie :D . Zauwazylem , ze powaga na mojej twarzy jest lepsza niz beznadziejny uśmiech . Więcej korzyści niż strat . Uśmiechać sie mogę do kilku osob na swiecie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×