Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Svafa, ale grunt, że się uśmiechasz i chyba o to chodzi ;)

Kiya, SMS-ów bez odpowiedzi :P

Monar, jak się rozkręcisz tutaj z innymi na forum, pewnie nie zaśniesz :mrgreen:

A tak już poważniej, dowcip polega na tym, że często zdarza się spać sporo poniżej dobowej normy, a człowiek funkcjonuje później znacznie lepiej niż w sytuacji, gdy spał zbyt długo ;) Niestety jednak, odbywa się to także kosztem wyglądu zewnętrznego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

be_strong, nawet te kilkuminutowe rozmowy z kimś potrafią czasami poprawić nam samopoczucie ;) Ja na przykład miałem dziś "szczęście" spotkać się z jakimiś kolesiami z marginesu, którzy chcieli najpierw fajkę, a kiedy zorientowali się, że jestem pozytywnie nastawiony, później jeszcze jakieś tam zwyczajowe drobne... Oczywiście nie dostali ani jednego, ani drugiego :P A zaraz potem ruszyłem wprost do kasy biletowej, gdzie wykupiłem bilet miesięczny ;)

Generalnie jednak rzecz w tym, że podczas praktycznie całego tego zajścia towarzyszył mi taki zupełny niemal luz, że przecież co tam jakieś bolki znikąd mogą do mnie mieć ;)

No ale to jedynie przykład pierwszy z brzegu...

Wypadłem z gry, bo ktoś akurat zadzwonił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj, potrafią potrafią..

 

wiesz.. ja to czasem lubie zagadać z takimi ludźmi..

nie zdarza mi się samej zaczepiać oczywiście, ale czasem, jak pijana jestem ( czy raczej bywałam) to wiesz sam jak to jest ;) się gada.. a potem idę trzeźwa i mnie następnego dnia na piwko wyciągają ;)

a ja się dziwie o kurna.. WTF :lol:

 

ale naprawdę, przekonałam się niejednokrotnie, że wśród nich są spoko, spontaniczni , życzliwi, dobrzy ludzie..

właśnie ujmujący swoją prostotą i taką kurcze radością byle czym.. każdym gestem..

 

-----------------

podobnie poznałam , wyobraź sobie byłego kierowcę rajdowego, który trenował w swoim czasie K. Hołowczyca..

ale to inna bajka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, czasem odpisuję :P

To tak jak i ja :P Ale generalnie pisanie SMS-ów to tak czasochłonne zajęcie, że lepiej po prostu pogadać ;)

 

-- 31 lip 2012, 21:19 --

 

be_strong, to znaczy ja tę przyjemność czerpaną z takowej rozmowy specjalnie w cudzysłów wziąłem, bo akurat z takimi ludźmi się dogadać, nie dogaduję za bardzo... Raczej nacisk starałem się położyć na ten luz, że w sumie żadnego niebezpieczeństwa z ich strony nie ma się co spodziewać... Nawet jeśli pod względem fizycznym posiadają oni przewagę ;) A dowcip i urok zarazem polega na robieniu takich rzeczy zupełnie na czysto :!: Toć to wątek o radościach naszych właśnie ;)

Nie przynosi mi już żadnej absolutnie satysfakcji ratowanie się w sytuacji stresowej czy to alkoholem, czy czymś tam jeszcze innym... No dobra... Niewielka dawka benzo się czasami sprawdza, ale to w przypadkach naprawdę uzasadnionych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×