Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Mógł od razu spytać coś w stylu "ruchasz się czy trzeba z tobą chodzić"- tak niestety wygląda myślenie części facetów z portali randkowych, myślą że skoro jakaś dziewczyna zgodzi się na spotkanie równoznaczne jest z seksem. :twisted:

Ja miałam szczęście na takich nie trafiać. Ale też zawsze prowadzę szczegółową selekcję :twisted: Owy pan musi np. albo mieć długie włosy, albo być informatykiem (lub pokrewne)

Ooostrooo :shock:

To już wiem dlaczego Ci się nie spodobałem :D mój szwagier jest długowłosym informatykiem czyli moja siostra ma taki sam gust jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, i miałabym rację. Jakbym poszła z Tobą na taką "randkę" z portalu to pewnie zachowywałbyś się tak samo jak ci, o których wspomniały dziewczyny... :roll:

 

slow motion, ale jak Ci chłopak o kosmosie nawijał, to go nie chciałaś! I nie kuś mnie tą emotką! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, i miałabym rację. Jakbym poszła z Tobą na taką "randkę" z portalu to pewnie zachowywałbyś się tak samo jak ci, o których wspomniały dziewczyny... :roll:

;)

Gdzie tam ja jestem chorobliwie nieśmiały i małomówny pewnie uciekłbym ze strachu przed takową randką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu kotu odwala, z reguły jest statecznym, sześcioletnim kocurem, a od wczoraj zachowuje się jak dzieciak, ciągle muszę za nim ganiać, nosić go na rękach, kłaść się do łóżka, żeby mógł się mi położyć na nogach :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×