Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Usłyszałem dzisiaj od terapeutki, że jak tak dalej pójdzie, to niedługo pozbędę się fobii. Mówiła to w żartach, ale podoba mi się ta wizja. :D Nie da się ukryć, że dzieje się dużo, a będzie jeszcze więcej. Od przyszłego tygodnia w poniedziałki terapia grupowa, we wtorki wizyty u logopedy (też w grupie), w czwartki terapia indywidualna, czekam na rozpoczęcie kursu zawodowego, poza tym minimum jedno szkolenie miękkie. W między czasie roznoszę CV, byłem w ostatnim czasie na dwóch rozmowach kwalifikacyjnych. Dużo jak na osobowość unikającą. Często się zmuszam do wyjścia, ale satysfakcja z wykonanego zadania jest tego warta. Takiego początku roku jeszcze nie miałem i niech to się utrzyma. Działanie, działanie i jeszcze raz działanie. Trzeba się przełamywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prawie roku, odzyskałem kolejną ofiare depresji mianowicie moje hobby spawanie (elektrodą otuloną samouk TIGiem mam kursy porobione - mam nadzieje przyszły zawód który nie może okazać się zawodem :P ), spawareczka stała rok z przepalonym kablem plusowym, i nie chciała działać, ale dziś dzień taki, którego nie chciałem spędzać w łózku, rozebrałem ją, naprawiłem, złożyłem i wyspawałem sobie nową końcówkę wydechu :D Kolejna odzyskana pasja po samochodzie, motocyklu, teraz jeszcze jakbym zdrowie psychicznie odzyskał to byłoby super :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, coś ostatnio mam lepszą pasę w życiu pod pewnymi względami, odkąd postanowiłam wziąść się za siebie i trochę ogarnąć.

-i zobacz nawet Ci trójki wpadają w lotka .

Pracuj nad soba dalej , a jestem pewny ,że jak już osiągniesz Doskonałość trafisz w lotto 6 . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×