Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio po prostu o tym myślalam... i właśnie, chyba jednak się nie myliłam.

Dlatego, tym bardziej trzeba zrobić wszystko żeby siebie zaakceptować. Mi to zupełnie nie idzie. Ale tak naprawdę, ile nie ważylam, jak nie wyglądałam - zawsze było źle...

I zawsze będzie jeżeli nie zmienie nastawienia, tylko jak pokochać siebie...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czujemy się dobrze jak jesteśmy chude. Czujemy się dobrze, kiedy chudniemy.
Chyba dlateo nie wchodziłam na wagę już od kilku miesiecy... Bo nie czuję, że chudnę. Chcę na nią wejść, dopiero jak to odczuję. Jak wykorzystam karnet na fitness i kupię rowerek stacjonarny. Na razie za dużo słodyczy, alkoholu, nieregularnego jedzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, pomyśl, że to, że za duża ta sukienka, to chyba dobra wiadomość? :) Na pewno da się ją przerobić... Ale rozumiem o co Ci chodzi, bo jakiś czas temu usłyszałam od paru osób, że przytyłam i wyglądam lepiej. Oczywiście, mimo że w ich mniemaniu to był komplement, to mi się w głowie zrodziła myśl, że muszę schudnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sleepwalker, mam tak samo, najlepiej, gdy nikt w ogóle nie komentuje mojej wagi, denerwowałam się, gdy mówili, że jestem za chuda i dobija mnie, gdy teraz stwierdzają, ze przytyłam... nie dogodzisz ;) zwłaszcza, ze ostatnio dobrze czuję się ze swoją wagą i nawet chwalę się tym, ze przytyłam i mi z tymi lepiej ;) ale niech tylko ktoś zacznie coś komentować, od razu nachodzą myśli, ze coś jest nie tak, skoro ludzie zwracają uwagę na moją tuszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj meczę się z grypą żołądkową. Mam już dość, zastawiam się, czy może mój lęk przez wymiotowaniem nie jest przyczyną problemów z anoreksją? :(

 

-- 31 gru 2012, 11:26 --

 

Snejana, bretta, również uważam, że mam okrągłą i pulchną twarz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×