Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość

Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu Twixy w nocy, ale tylko 3 pojedyncze (jeden wafelek) w odstępie co 2H. Tej nocy mam nadzieje ze zjem tylko Bombaj mix (suszony makaron z orzechami). Zastanawiam się czy iść dzisiaj na spacer. Na pewno książkę poczytam.

Edytowane przez mpConroe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u mnie duża zmiana. Na noc jem tylko lekkie rzeczy i dla smaku popijam melisą truskawkową. Śpi mi się o wiele lepiej niż kiedy jadłam obfitą kolację. Napady obżarstwa skończyły się wraz z odstawieniem kwetiapiny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja aktualnie przyjmuje kwetiapine wieczorem i rano i nie mam żadnych napadów obżarstwa. Wręcz mnie mdli i nie mogę jeść ale to chyba zasługa dulsevi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.12.2020 o 17:59, JAOL93 napisał:

Ja aktualnie przyjmuje kwetiapine wieczorem i rano i nie mam żadnych napadów obżarstwa. Wręcz mnie mdli i nie mogę jeść ale to chyba zasługa dulsevi

Od kiedy ją przyjmujesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, Lilith napisał:

Od kiedy ją przyjmujesz?

Od 11 grudnia. Ale teraz widzę, że zaczynają leki działać i już przytyłam 3 kg..a i tak staram się jeść mniej 😥 lekarz mi nie zmieni leków, bo twierdzi że to normalne jak organizm się wycisza to i apetyt wzrasta.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, JAOL93 napisał:

Ale teraz widzę, że zaczynają leki działać i już przytyłam 3 kg..a i tak staram się jeść mniej 😥 lekarz mi nie zmieni leków, bo twierdzi że to normalne jak organizm się wycisza to i apetyt wzrasta.. 

Ja też przytyłam po kwecie. Już jej nie biorę, bo przestała działać. Miałam wrażenie, że jestem spuchnięta. Jedzenie w mniejszych porcjach niewiele daje. Ale ćwiczenia owszem. Trzeba dużo ćwiczyć. Polecam też coś na "usuwanie" nadmiaru wody w organizmie. Zaburzona jest cała gospodarka organizmu i trzeba się dostosować...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak u Was?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi