Skocz do zawartości
Nerwica.com

Natręctwa myśli...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was, natrętne myśli o pedofilii przeszły po kilku dniach, pojawiły się nowe, zaczęłam sobie wmawiać, że przez tabletki antykoncepcyjne zabiłam swoje dziecko, chyba czarne protesty pogłębiły mój stan jak naoglądałam się filmików o aborcji. Gdy w końcu stwierdziłam, że to bez sensu, że nie mam racji, że nikogo nie zabiłam, to pojawiła się myśl, że gdybym dwa lata temu zaszła w ciążę to bym pewnie ją usunęła. Przeraża mnie to, a najgorsze jest to, że nie jestem wstanie powiedzieć czy bym to wtedy zrobiła czy nie, bo nie pamiętam dokładnie co ja wtedy miałam w głowie i jakie miałam podejście do aborcji, więc super furtka na natrętne myśli. Ba! nawet zaczęłam w głowie sobie wyobrażać sytuacje, że dziwiłam się ludziom, że rodzą dzieci z wpadek, zamiast usunąć. Więc ja już nie wiem czy nerwica aż tak może wmawiać myślenie, czy ja naprawdę jestem mordercą i złym człowiekiem. Wiem jedno, aborcji się na dzień dzisiejszy brzydzę i chyba nerwica się dobrała mojej przeszłości, żeby mi namącić.

Pewnie jak ktoś to przeczyta to wybuchnie śmiechem, takich natrętnych myśli nie miał chyba nikt. Nawet mój psycholog się ze mnie śmiał, że ktoś mi w głowie namieszał, że tabletki zabijają dziecko.

A i jeszcze byłam po raz nie wiem który u spowiedzi wyspowiadać się z tabletek i powiedziałam, że nie byłam świadoma ich działania,po spowiedzi miałam chwilową ulgę ale potem się pojawiło, ze ja tak naprawdę byłam świadoma tylko miałam to gdzieś i skłamałam przy spowiedzi. I chciałam iść znowu do spowiedzi, ale stwierdziłam, że to przegięcie. Jutro ide do psychologa, pewnie znowu wyśmieje mnie i moje problemy, ale chociaż utwierdza mnie to w przekonaniu, że to co ja mam w głowie to absurd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was, natrętne myśli o pedofilii przeszły po kilku dniach

Cześć. A mnie właśnie męczą :(

 

chyba nerwica się dobrała mojej przeszłości, żeby mi namącić.

Bardzo prawdopodobne. Jak już nie ma tematów dotyczących teraźniejszości, to zaczynają się rozkminy o przeszłości.

 

Pewnie jak ktoś to przeczyta to wybuchnie śmiechem, takich natrętnych myśli nie miał chyba nikt.

Miewam dziwniejsze.

 

A i jeszcze byłam po raz nie wiem który u spowiedzi wyspowiadać się z tabletek i powiedziałam, że nie byłam świadoma ich działania,po spowiedzi miałam chwilową ulgę ale potem się pojawiło, ze ja tak naprawdę byłam świadoma tylko miałam to gdzieś i skłamałam przy spowiedzi. I chciałam iść znowu do spowiedzi, ale stwierdziłam, że to przegięcie.

Nie chodź ciągle spowiadać się z tego. Już raz to zrobiłaś, więc wystarczy.

 

Dobrze Ci się współpracuje z tym psychologiem? On/a często się z Ciebie śmieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się dobrze współpracuję z tym psychologiem. Wcale mu się nie dziwie, że się śmiał i cieszyło mnie to, bo wiedziałam, że to co mam w głowie to absurd. W sumie nawet jak pisałam wczorajszy post to sobie myślałam "jaka ty jesteś głupia", na szczęście forum jest anonimowe :D A szczerze to już mi głupio z nim rozmawiać na ten temat, bo wiem, że te myśli są już tak głupie, jeszcze chyba głupsze niż o pedofilii.

A ty Michelle trzymaj się, mam nadzieję, że przejdzie ci tak jak mi.

PS, nie jesteś pedofilem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialam to samo tydzien temu,tylko mi przeszlo i przerzucilo sie na inne mysli.. Juz nie wiem co gorsze. Co do pedofilii to te mysli byly takie beznadziejne ze naprawde juz w to wierzylam,rozne sceny i obrazy w glowie.masakra ,więc wiem jakie jest to przykre i męczące.. Teraz sie smieje z tych mysli ale za to te mysli ktore SA obecnie są bardzo realne i tak w kolko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałam myśli takie że nie mogłam stać obok żadnej kobiety bo miałam wrażenie że ma okres i ta krew mnie brudzi. Nie mogłam jeździć komunikacją miejską. To było straszne. Na szczeście to przeszło. Ale za to teraz mam wulgarne myśli na Matke Maryję. Problem jest taki że modle sie do Maryji co noc i te wulgaryzmy są dla mnie straszne. :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy to możliwe, że nerwica potrafi zrobić coś takiego, tzn. wpłynąć na uczucia człowieka tak, że ma on wrażenie, że mu się te złe myśli ,,podobają''?

Pewnie, że tak , miałam tak, gdy miałam myśli o pedofilii, to czułam podniecenie, to było najgorsze, więc tak, nerwica może emocje nasze tak budować,żebyśmy się jeszcze bardziej bali i bardziej wierzyli tym myślom.

PEdofilem nie jestem, myśli mnie przeszły, teraz za to jestem "byłym" mordercą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pola90, tak. Gdyby było inaczej, to nie byłoby takie straszne i problematyczne.

 

PEdofilem nie jestem, myśli mnie przeszły

Z tym konkretnym natręctwem mam tak, że jak już się zacznie, to nie mogę się go pozbyć przez co najmniej kilka dni. Powoduje u mnie okropne ataki lęku i wpadanie w czarną rozpacz. Myślałam, że dzisiaj się już skończyło. Ale oczywiście zaczęłam analizować swoje motywy, czy aby na pewno ja nie chcę o tym myśleć. Niestety, ale wydaje mi się, że ja to robię specjalnie. Już nie mam siły, czuję się jak śmieć :-|:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz kolejne myśli, w sobote byłam na wieczorze panienskim kolezanki, troche wypiłam, ale ogarniałam wszystko, teraz mam myśli, że może zdradziłam chłopaka i tego nie pamietam, że urwał mi się filmik i nie pamiętam. A pamiętam, że się od każdego odganiałam, i mówiłam, że mam chłopaka ale się pojawiły myśli, że może nie pamiętam. Boże kochany, już nawet do kolezanek dzwoniłam sie wypytac.. masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wariuje, nie byłam pijana, mam nawet zdjęcia z imprezy i sms które pamiętam, próbowałam nawet odtworzyć imprezę, żeby sprawdzić czy przypadkiem "nie urwał mi się film" . Pytałam koleżanek, to mówiły, że nic nie zrobiłam, ale ja sobie wmawiam, że może nie widziały.. Boże coś czuję, że to będzie mnie męczyć długo, bo sobie już tak łatwo nie przetłumacze, że nic nie było bo trochę wypiłam i będę sobie wmawiać,że nie pamiętam, no ale różne sytuacje pamiętam, więc dlaczego tego miałabym nie pamiętać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy takie natręctwa są możliwe? Nigdy takiego czegoś nie miałam, a tu takie coś. Jak wygląda urwanie filmiku? Pamiętam przebieg imprezy, po kolei wydarzenia, czy możliwe że np na 10 minut straciłam świadomość? Szukałam info na necie, nie znalazłam nic, pytałam koleżanek to mówiły, że nic nie zrobiłam. Nie pamiętam żadnej sytuacji "zdrady", pamiętam imprezę , jej przebieg, czy możliwe , żeby to mi umkneło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jednak byłam pod wpływem, ale miałam świadomośc. Pamiętam, że kazdemu który podszedł pokazywałam pierscionek zareczynowy.. No ale mam mysli, że moze mi się film urwał, ale raczej jakby mi się urwał, to już na dłużej? Bo ja pamiętam poszczególne sytuacje, sytuacje ktore opowiadały mi kolezanki( bo oczywiscie musialam z siebie zrobic debilke i obdzwonic wszystkie i sie upewnic) no ale one nie były ze mna 100 % czasu, tzn cały czas byłam z jedna ale ona była pijana, wiec jej relacji nie ufam, a druga trzezwa własnie czasami mnie zostawiala i moze wtedy cos.. Zabije się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie... więc równie dobrze mogło do czegoś dojść, jak ja mam o tym powiedzieć chłopakowi, jak nawet nie pamiętam żadnej takiej sytuacji.. nawet nie mogę sobie wyobrazić z kim mogłabym coś zrobić

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×