Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Misiek_NL

Zmęczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Miałem intensywny dzień, dużo dziś zrobiłem... i teraz czuję się taki strasznie zmęczony i czuje się jakbym miał rozładowane baterie które się w ogóle nie ładują.

Czy to normalne przy nerwicy ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba normalne-ja mam tak ze miesnie mi drgaja ze zmeczenia mam potowrne zwroty głowy,i jestem pobudzona do tego a zarazem wykonczona......sorki za te literówki ale moj oczoplas nie andaza a poprawic mi sie niechce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Mam to samo. Po pracy siedzącej i podobno niemęczącej czuję się, jak po dobie na magazynie w Biedronce :P A jednocześnie właśnie pobudzona. Trochę pomaga trening relaksacyjny Jacobsona, który kazała mi robić moja psycholożka. Rozluźnia nieco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miałem intensywny dzień, dużo dziś zrobiłem... i teraz czuję się taki strasznie zmęczony i czuje się jakbym miał rozładowane baterie które się w ogóle nie ładują.

To normalne ,że jesteś zmęczony po ciężkim dniu i nerwica nie z tym nic wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Wiem, ale ja się czuje jakbym miał zaraz paść...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam to samo. Po pracy siedzącej i podobno niemęczącej czuję się, jak po dobie na magazynie w Biedronce :P A jednocześnie właśnie pobudzona. Trochę pomaga trening relaksacyjny Jacobsona, który kazała mi robić moja psycholożka. Rozluźnia nieco.

tez go stosuje.tzn jacobsona jest swietny..masz nagrany bo ja tak i Wołoszanski mi gada do ucha co wieczór..hmmmmm......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Mam ściągniętą wersję z www.relaksacja.pl :) Dopiero 4 raz dziś słuchałam, ale chyba lekko zaczyna pomagać tak w całokształcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że to normalne nie tylko dla ludzi z nerwicą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja się tak czuję i bez intensywnego dnia....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Misiek_NL, ee tam nerwica i nerwica..ja tez jak siè "narobiè" w pracy,przed tym szkola,potem jeszcze dom- to padam na pysk :D To calkiem zrozumiale ,ze jestes zmèczony. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ja tak miałem na początku mojej choroby! potrafiłem cały czas leżeć po pracy a nawet jak w pracy nie byłem... :) teraz jest inaczej mam więcej energii na wszystko! :D jest dużo dużo lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi