Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
aarven

częste samoczynne wylogowywania

Rekomendowane odpowiedzi

Doprawdy męczy mnie to, że muszę się ponownie logować po upływie ok. 3 minut, bo to forum ma problem z utrzymywaniem sesji. :evil: Naprawicie to w końcu ? Będę wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z jakiej korzystasz przeglądarki? Czy z ciasteczkami wszystko ok? W sumie od strony technicznej się nie znam, ale mi wszystko dziala, i chyba wiekszości też, skoro się nie skarżą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie miałam z tym problemu.......hmmmmm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Też mi się to czasem zdarza. Np. piszę posta i coś mnie oderwie(telefon, głodny kot), wracam do pisania, sprawdzam, próbuję wysłać i okazuje się, ze nie mogę- bo mnie wylogowało i post zniknął. :evil: Strasznie mnie to denerwowało- więc zaczęłam na wszelki wypadek kopiować tekst przed wysłaniem.

Na szczęście ostatnio to się zdarza coraz rzadziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

To raczej wina łącza ..albo ostawień ja mam DC jedynie jak mi net zacznie wariować .Wtedy komunikat o przekroczonym czasie połączenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, juz mozna zamknąć wątek, bo problem został rozwiązany.

Winny całego zamieszania był jeden z dodatków do FF, czyli jak to mówią Rosjanie, MY BAD !!!! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Napisz który dodatek do FF .To może zaoszczędzić innym szukania przyczyn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Też mi się to czasem zdarza. Np. piszę posta i coś mnie oderwie(telefon, głodny kot), wracam do pisania, sprawdzam, próbuję wysłać i okazuje się, ze nie mogę- bo mnie wylogowało i post zniknął.

Tak jak brokenwing najczęściej przyczyną samoczynnego wylogowania jest problem z dostawcą internetu (sesja przypisana do cookie/ip). W innych pzypadkach powodem może być brak akceptacji cookies lub to co u aarven - dodatki/rozszerzenia nie koniecznie wiadomego pochodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.