Skocz do zawartości
Nerwica.com

Objawy (zdrowego?) człowieka? Nerwica?


rokefeler

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Szukam informacji nt swojego stanu zdrowia i trafilem tuta. Oto, co obserwuję u siebie od ostatniego roku:

 

* uczucie zwiększonego ciśnienia w głowie, pieczenie uszu. Piszę "uczucie", bo ciśnienie mam normalne. Mierzyłem w trakcie trwania tego uczucia i nigdy nie przekraczało 135/85 czyli ok,

* przyspieszony puls,

* zawroty głowy,

* ból w po lewej stronie klatki piersiowej, gdzies przy sercu. Przestraszyłem się tego do tego stopnia, że zrobiłem EKG, które nie wykazało nic,

 

Mam niewiele ponad 30 lat, dość dużo stresów w ciągu ostatniego roku (ciężka choroba dziecka, na szczęście wszystko skończyło się w dobrze), uczestniczę (niestety) w typowym wyścigu szczurów w pracy, nie uprawiam czynnie sportu, mam niewiele czasu na hobby. Złapałem siebie ostatnio, że z potrafię z byle pierdoły zrobić problem dużej rangi. Przykład? Jak żona wyjeżdża na weekend z dzieckiem do rodziców to wyobarżam sobie że coś się stanie, myślę o tym tydzień przed i proszę, żeby dzwoniła do mnie kilka razy dziennie żeby powiedzieć że wszystko jest w porządku.

 

Generalnie każde badanie lekarskie jakie robie wychodzi prawidłowo, ale coś jak widać na rzeczy jest skoro mam objawy jak wyżej. Trudno jest mi iść do lekarza, bo znowu pójdę, zlecą mi badania, wyjdą ok i lekarz rozłoży ręce i powie "no wie pan, wszystko w porządku, jest pan zdrowy, nie mogę panu pomóc".

 

A może to właśnie nerwica jakaś? Miał ktoś podobne doświadczenia/objawy?

 

Miłego wieczoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×