Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

To mnie wkurza dziś do granic możliwości, jeszcze mi się dziś nie udało wpisać żadnej weryfikacji poprawnie :evil:

nie na widze tych weryfikacji i zdrza mi sie zrezygnowac z jakiejs rejestracji jak je widze. Albo jestem slepa albo cos z tym kodami nie tak bo raz na 1000 sie trafia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, Mam podobnie, ale tylko wtedy kiedy sprzątam z własnej woli. Jak ktoś mi każe albo po prostu muszę to tak nie mam.

Ja zaś nigdy nie sprzątam z własnej woli, bo mi się nie chce; mam podejście mniej więcej w stylu "najlepiej nic nie robić, ale jak już robić, to perfekcyjnie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, Ja sprzątać nie lubię, ale jako informatyk muszę mieć zawsze czyste biurko, wyczyszczoną klawę/mysz, błyszczący ekran no i zawartość HDD - nie może być syfów. Dzięki temu łudzę się, że ten komputer skoro się błyszczy jest jeszcze trochę warty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie lubie sprzątać. Jestem straszną bałaganiarą. Mam wszystko porozwalane po biurku, łóżku, szafie (notesy, ksiazki, torby, ubrania, wszystko...). Jeden warunek: nic nie może sie kleić ani leżeć na głównym przejściu przez pokój :D

 

wkurza mnie sąsiad, który drze się po nocach i chyba coś naprawia... jest 11 w nocy, ludzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolekcjoner snów- nie mam nawet kogo poprosić żeby ze mną pojechał,jednak mieszkam na wsi 24km od miasta.

 

-- 14 gru 2013, 00:56 --

 

kolekcjoner snów- nie mam nawet kogo poprosić żeby ze mną pojechał,jednak mieszkam na wsi 24km od miasta.

 

-- 14 gru 2013, 00:56 --

 

kolekcjoner snów- nie mam nawet kogo poprosić żeby ze mną pojechał,jednak mieszkam na wsi 24km od miasta.

 

-- 14 gru 2013, 00:57 --

 

a teraz mnie wkurza to,e internet mi się zacina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×