Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZOLPIDEM(ApoZolpin, Hypnogen, Nasen, Noxizol, Onirex, Polsen, Sanval, Stilnox, Zolpic, Zolpidem Genoptim/Vitabalans, ZolpiGen, Zolsana)


Gość

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

92 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      71
    • Nie
      10
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Wieslawpas przyzwyczailes moze dlatego ,ze przyzwyczailes organizm do wstawania o 12.O ktorej wzioles trittico?poco nad ranem bierzesz nasenna tabletke?moim zdaniem zle tez robisz ,ze czesto bierzesz ja o 3 rano.Sam na wlasnie zyczenie rozregulujesz sobie godziny zasypiania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

estera1, moze i przyzwyczailem ale dla mnie to normalna pora ta godzina 3 w nocy, spie do 12 i jest OK. A tak gdym poszedł spac o 23 to oudzilym sie rano i nie wiedzial co mam robic. A tak to budze sie jest juz 12, mnie to nie przeszkadza.

 

-- 15 lut 2014, 15:42 --

 

Tristitia, Ja zaczynem do 1/3. Mam brac cala 75 mg. Masz klopoty ze snem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tristitia, A jaka dawka trittico na noc??

 

Trittico nie jest lekiem nasennym. Stosuje się przy stanach depresyjnych różnego pochodzenia, w tym depresja przebiegająca z niepokojem.

Tutaj masz ulotkę w której jako możliwe skutki uboczne wymienia się... senność(!)

http://www.doz.pl/leki/p270-Trittico_CR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark987, dużo ludzi dostaje go właśnie na spanie. Wiesz ja poczytałem sobie watek na temat tego leku o jest tutaj, no i ludzie pisza ze dostali go na sen. Poki do stilnox jak jestem taki w miarę spokojny daje rade. Rzecz w tym, ze ja nie zasypiam po nim w w standardowym czasie 15-40 minut, czasami zajmuje to nawet i półtorej godziny, ale zawsze zasypiam.

 

A wy po jakim czasie zasypiacie po stilnoxie?

 

-- 15 lut 2014, 21:47 --

 

Tristitia, Nie da sie nie spac połtora miesiąca, na pewno śpisz ale pewnie nie tyle co trzeba. Czy tylko trittico masz na spanie czy bierzesz też coś innego na spanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark987, rozumiem że jesteś lekarzem i wiesz lepiej co zapisywać na jakie dolegliwości?

 

-- 16 lut 2014, 00:27 --

 

wieslawpas, wiadomo że coś tam śpię, ale bardzo mało i codziennie biorę Nasen. Oprócz tego tylko Trittico.

Nie jestem lekarzem, ale zawsze przed zażyciem jakiegokolwiek leku czytam czytam ulotkę z należytą starannością. Mam tu przykre doświadczenia kiedy to lekarz zapisał lek (doktorskim pismem) a aptekarz wydał inny. Nie była to ciekawa sytuacja, ale nie chcę wracać do niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...zażywać BEZPOŚREDNIO przed snem, najlepiej w łóżku; pozwoli to uniknąć działań niepożądanych (niepamięć następcza, zawroty głowy, chwiejny chód, itd.)"

 

Ja zażywam tabletkę przed snem, a obok mam jeszcze włączonego laptopa i smartfona..

 

Chcę po nim spać, a te efekty halucynacyjne mnie bardzo zaciekawiły, żadna zabawa jazdami,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomal4321a, to wyłącz smartfona i laptopa i po kłopocie. :smile:

 

Ja też mam telefon przy łóżku ale wyciszam go i nie mnie dla nikogo... ;)

 

Z kompem miałam tak, że zażywałam zolpidem, coś tam czytałam, itd. no i przegapiałam moment działania nasennego. :? Wtedy za chu, chu nie dałam rady już zasnąć. Od tamtej pory komp wyłączam przed zażyciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzla mnie to jesl lek cudo, usypia mnie w stanąć dużego pobudzenia. Dzisaj na przyklad, zazylem go bardzo pozno w stanie duznych nerwow i pobudzania. Balem sie ze nie zasne, na dodatek zaczali juz robic sie wcześnie rano no zaczalem panikowac, duży stres po polgodzine od zażycia tabletki, no i jak tutaj zasnac jak czlowiek caly sie telepie. A ja zeby nie widzec tego świtu i się nim nie stresować to nakrylem sobie oczy bluza i zaczalem jeść ciastka. Nie ma sie innyc wrażen poza smakowymi. No i zasnalem nie wiem niedy mimo ze czulem takie pobudzenie. Obudziłem sie po 12 patrze leży ciasto zjedzone w polowie, co oznacza że

w jakimś momecie musialem usnać w kilka sekund, bo przeciez ciastka jadlem cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, dlaczego jesz w łóżku? :shock:

Do Pana Wiesława można gadać... :blabla: On i tak wie lepiej. Uważa, że śpi się w dzień, zolpi zajada ciastkami, przed komputerem, itd. Można gadać, gadać, gadać... Ściana więcej zrozumie. :bezradny: Nie wiem, czy w ogóle jest sens odpisywać na posty tego Pana, bo to jest jak grochem o ścianę. Zalatuje mi tu trollem... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

estera1, a daj spokój, nie mam już mocy tłuc temu osobnikowi tego samego. Zresztą monologi mnie nie interesują. Dział ma 59 stron i ileż można to samo pisać, tłumaczyć . Ręce opadają... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

estera1, każdy ma swoje granice cierpliwości... :? Serio, nie wiem co jest z tym człowiekiem. Problemy z czytaniem ze zrozumieniem, chęć podrażnienia się, troll? Mam zrytą banię, ale racjonalnie nie umiem wyjaśnić postów Pana W. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby, bo inaczej mogę dostać ostrzeżenie od Admina za obrażanie użytkownika. :lol:

 

A propos, posty Pana W. są w wielu wątkach lekowych, na serio zastanawia mnie czy to nie jakiś trolling. Panie Adminie, może warto się temu przyjrzeć?... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×