Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ognisko


shadow_no

Pijesz ze mnom  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pijesz ze mnom

    • Tak
      11
    • Nie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się propozycja z przed roku odnośnie ogniska/grilla. Rok temu deklarowało się sporo osób, ale jakoś wyszło tak, że w końcu problemy z noclegiem i moje schizy nie pozwoliły na to, żeby to wypaliło. Teraz temat powrócił.

 

Plan jest taki, że ja mam dość spory teren na którym zmieści się trochę namiotów, jest miejsce na ognisko/grilla więc jeżeli będą chętni i będzie pogoda, coś można wyczarować. :) Co Wy na to, dopinam ankietę. Prosił bym o pewny głos czy ktoś się na takie coś deklaruje. Jak będą chętni to uzgodni się termin i resztę szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wspomniałam o tych ognichach to teraz muszę się wypowiedzieć :) fajnie by było coś takiego zorganizować :) ja mam namiot, ew. też jest moja działeczka nad rzeką i na namioty też by się znalazło choć w domku na upartego zmieszczą się hm 9 osób :) dla ognicha jestem w stanie zaryzykować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie do wyboru albo mój teren (ten z mapki), albo przy tych jeziorkach, tylko tam nie będzie można ogniska zrobić, no i nie wiem do końca jak jest z rozbiciem namiotów bo to należy do miejskiego osrodka sportu bla bla bla. musial bym się dowiedzieć. U mnie jednak raczej zmieszczą się wszyscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×