witam wszystkich NOWY NERWUS :p

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez nerwus1 01 cze 2016, 10:20
witam nerwusy :P jestem nowy .
moja krótka historia , od kilku lat mam nerwicę lękową , na początku było tragicznie radziłem jak i radzę sobie z tym sam bez pomocy i środków , gdy się zaczęło lądowałem na SOR pod kroplówką iwelokrotnie , zacząłem dużo czytać na ten temat zagłębiałem się dniami i nocami w tę chorobę docierałem do informacji że wszystko znajduje się w podświadomości i tak zacząłem walczyć ....udało się po kilku miesiącach pomyślałem ...zawsze gdy mam atak zwalczałem go w głowie że to bzdura i wymysł , działa , teraz ataków w samotności nie miewam a jeśli zaczyna się pojawiać eliminuję go natychmiast . mija klika lat teraz pojawia się jak fobia jak już tu na forum czytałem w marketach ...restauracjach itp miejscach publicznych , mam 30 lat jestem przystojnym młodym facetem a zarazem wrakiem człowieka , zmęczonym życiem ...chciał bym wszystko ale nic mi się nie chce .kiedyś wszędzie mnie było pełno , teraz nawet w sobie mam pustki , jakoś tak . jestem z tym sam każdy z mojej rodziny to zlekceważył gdy starałem się opowiedzieć co kolwiek , jak i moi znajomi .
chętnie poznam dziewczyny nerwuski które to rozumieją , w celu koleżeńskim czy przyjacielskim , wydaje mi się że łatwiej jest jak się ma z kim pogadać i ten ktoś cię rozumie .
pozdrawiam wszystkich forumowiczów !

przez dontek20 01 cze 2016, 10:51
Nie chcę Cię do niczego złego namawiać, ale nie wiem w jakim kraju mieszkasz. Może po prostu musisz zjeść jakieś cukierki i ze sobą porozmawiać? Taka autoterapia. Aha, no i siema :great:
Potrzebujesz kosmetyki? Sprawdź http://ioriflame.pl/katalog-oriflame

przez agusiaww 01 cze 2016, 10:55
nerwus1, jeszcze masz poczucie humoru, to ratuje troche :D
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwus1 01 cze 2016, 13:08
widzę nie tylko ja mam poczucie humoru tutaj jak widzę dontek też na plusie , agusia lepiej się śmiać niż płakać ,
witam was serdecznie

Sortuj wg