Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez GUUL 14 sty 2013, 19:17
Cześć :!:
Na forum jestem zarejestrowany już długo, ale dopiero teraz mam ochotę coś napisać.
Od roku walczę ze schizofrenią i jak na razie z marnym skutkiem. Słyszę głosy i mam problemy z kontaktami z ludźmi. Nie wychodzę prawie z domu. To tak ogólnie o mojej chorobie.

Zarejstrowałem się głównie, aby poznać ludzi z podobnymi problemami i wymienić się doświadczeniem, poradzić się.

Jeżeli ktoś chce popisać (niezależnie na co choruje) to zapraszam na pw i mail. Mam teraz dużo czasu, więc chętnie z kimś popiszę. Nawet o pogodzie jeśli chce.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu.
GUUL
:D
"Poczucie zdrowia zdobywamy tylko przez chorobę."

Witam

przez Keraj 14 sty 2013, 19:52
Cześć Guul - witaj na forum :) Jak każdy na tym forum zmagasz się z czymś, z własną chorobą. Ja zaś walczę ze wszystkim, co wynika z dda i ddd. Życzę wytrwałości i pozdrawiam.

Witam

przez Artemizja 16 sty 2013, 09:00
GUUL, witamy na forum ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez monk.2000 19 sty 2013, 06:13
GUUL, siemka. Też moim problemem jest schizofrenia. Mimo, że jestem w remisji to dotykają mnie wspomnienia z czasu psychozy oraz niezaleczona choroba mojego ojca. Napisz coś więcej może. Jaką masz świadomość choroby np. oraz jakie masz plany na rehabilitację. To już jedna z poważniejszych chorób. Depresja może przejść, a z tą chorobą niestety nie ma tak łatwo. Paskudna sprawa, szkoda że wciąż tak mało jest zbadana ta choroba. A przede wszystkim słabo wiadomo jak ją leczyć.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sortuj wg