nie całkiem dobry wieczór

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez zoe 07 lis 2012, 01:42
Cześć, jestem Zoe i mam 22 lata. Na forum jestem już zarejestrowana ładny kawałek czasu. Znalazłam Was w sieci, gdy desperacko szukałam sposobu na porozumienie się z moją starszą o kilka lat kuzynką, gdy ta zachorowała na depresję (przynajmniej wtedy miała to być tylko depresja). Byłam dzieciakiem, niewiele mi mówiono, wujostwo skoncentrowało się na ukrywaniu choroby mojej siostry przed światem, a ja bardzo chciałam jakoś do niej dotrzeć, a nie wiedziałam jak. Jakieś 5 lat później trafiłam tutaj ponownie, zarejestrowałam się, ale dopiero teraz zaczynam coś pisać. A skoro piszę, to wypadałoby się przedstawić :) Witam Was serdecznie. Pozwólcie, że czasami wpadnę ponarzekać, bo powiem szczerze, że jeszcze nigdy nie czułam się tak źle jak teraz. Wiem, że moje problemy nie dorastają do tych, z jakimi muszą sobie radzić niektórzy z Was, ale powoli nie radzę już sobie z taplaniem się w moim małym bagienku ;( Czuję się samotna, nie lubię siebie, nie lubię swojego życia. Czuję, że wszystko przecieka mi przez palce, że tylko egzystuję od jednego budzika do drugiego.
Ech... i jestem świetna w ukrywaniu uczuć. Naprawdę - poziom mistrzowski.
Na co dzień więc studiuję, spotykam się z ludźmi (z którymi prowadzę rozmowy o głupotach bez znaczenia) i udaję, że wszystko jest w porządku. Tylko czasami muszę się powstrzymywać, żeby nie zacząć krzyczeć.
zoe

przez Snejana 07 lis 2012, 01:43
zoe, Witaj i miłego pobytu :)
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez silence_sadness 07 lis 2012, 02:12
zoe, cześć..

Mam nadzieje , że się tu odnjadziesz.. :D
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg