Skocz do zawartości
Nerwica.com

nie całkiem dobry wieczór


zoe1526924724

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem Zoe i mam 22 lata. Na forum jestem już zarejestrowana ładny kawałek czasu. Znalazłam Was w sieci, gdy desperacko szukałam sposobu na porozumienie się z moją starszą o kilka lat kuzynką, gdy ta zachorowała na depresję (przynajmniej wtedy miała to być tylko depresja). Byłam dzieciakiem, niewiele mi mówiono, wujostwo skoncentrowało się na ukrywaniu choroby mojej siostry przed światem, a ja bardzo chciałam jakoś do niej dotrzeć, a nie wiedziałam jak. Jakieś 5 lat później trafiłam tutaj ponownie, zarejestrowałam się, ale dopiero teraz zaczynam coś pisać. A skoro piszę, to wypadałoby się przedstawić :) Witam Was serdecznie. Pozwólcie, że czasami wpadnę ponarzekać, bo powiem szczerze, że jeszcze nigdy nie czułam się tak źle jak teraz. Wiem, że moje problemy nie dorastają do tych, z jakimi muszą sobie radzić niektórzy z Was, ale powoli nie radzę już sobie z taplaniem się w moim małym bagienku ;( Czuję się samotna, nie lubię siebie, nie lubię swojego życia. Czuję, że wszystko przecieka mi przez palce, że tylko egzystuję od jednego budzika do drugiego.

Ech... i jestem świetna w ukrywaniu uczuć. Naprawdę - poziom mistrzowski.

Na co dzień więc studiuję, spotykam się z ludźmi (z którymi prowadzę rozmowy o głupotach bez znaczenia) i udaję, że wszystko jest w porządku. Tylko czasami muszę się powstrzymywać, żeby nie zacząć krzyczeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×