zadajesz pytanie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: zadajesz pytanie

przez wovacuum 26 lis 2009, 13:04
namiestnik, gdy stres mnie zamraza zaciàgam lubego do lozka!!jesli jestem w tym czasie w autobusie,pociàgu ,czy urzèdzie to wtedy sobie myslè ze muszè siè opanowac,bo jesli dam plamè to kto mi wtedy pomoze?obcy ludzie?glèbokie wdechy i do przodu :D nie mam pytania...
wovacuum

przez *Monika* 27 lis 2009, 00:20
do kobiet

lekki makijaż, bez makijażu, ostry makijaż czy normalny makijaż? Uzasadnij proszę swoją odpowiedź.

do mężczyzn

krótko obcięte włosy, obojętnie jak-byle modnie, do zera ścięte włosy, dłuższe wlosy, inne- jakie? Uzasadnij proszę swoją odpowiedź.
Obrazek
Główny Moderator

przez Paranoja 27 lis 2009, 00:24
lubie makijaz chociaz nie mam problemo wz cera i moglabym sie nie malowac. jesli juz sie maluje to do pracy, podkladu prawie wcale, tusz na rzesy, troche cienia brazowego, mojego uluionego i tyle. na impreze pomaluje si etroche mocniej, jakas kreska na oku, wiadomo by krzykuc uwage faceta, tego tlumaczyc nie trzeba

a ja jak zwykle nie mam pytania.
no to moze: dlaczego jeszcze nie spisz?
Paranoja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 27 lis 2009, 00:27
Wieczorem gdy wszyscy śpią lubię być sama w pokoju i wtedy mam czas dla siebie. Ale zaraz zmykam, jutro rano do lekarza idę.

o której chodzisz spać?
Obrazek
Główny Moderator

przez Razorbladerka_ 27 lis 2009, 06:46
koło polnocy

boisz sie chodzic do dentysty?
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez Słowianka 27 lis 2009, 08:39
baaaardzo,a właśnie muszę iść... :(

Jaki zawód wykonujesz?
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez agusiaww 27 lis 2009, 11:55
psycholog dzieciecy

Slonce czy deszcz?
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Razorbladerka_ 27 lis 2009, 11:59
Słowianka, ja wlasnie musze dzis sie zarejestrowac ale ostatnio zapislam sie i nie poszłam i boje sie teraz tam dzwonic bo ta dentystka zna cala moja rodzine... :(

Słoneczko

pomarańczowy czy czerwony ?
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

przez Słowianka 27 lis 2009, 12:07
Rozorbladerka ja mam stracha przed samym zarejestrowaniem się,ale damy radę :smile: Pójdę twardo, ale jeszcze nie wiem kiedy...

Pomarańczowy

Ulubiona potrawa?
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez polakita 27 lis 2009, 12:17
Ostatnio jadam soczewicę z ryżem - kupiłam takie przyprawy hinuskie, nawet smaczne. Mój facet to lubi więc mu gotuję :) A co do dentystki, to ja mam fajną, w ogóle się nie boję i nawet idę z przyjemnością... wszystko robi szybko i sprawnie. Ale prywatna, za kasę.

Jak spędzasz weekend?
polakita

przez Razorbladerka_ 27 lis 2009, 12:28
Slowianka, ja tez wlasnie boje sie zadzwonic i umowic... w ogole boje sie rozmow telefonicznych nie wiem dlaczgo :( chyba poprosze chlopaka zeby mnie umowil...... chociaz lekarka zabronila mi się nim wyslugiwac... ehh :( :( :( <smutno>

w weekend pewnie pojade do rodziców bo ojciec ma nam samochod wyklepac ale to w niedziele a w sobotte pewnie bede sie lenić jak zwykle :P

wolisz pozno sie klasc spac i pozno wstawac czy wczesnie sie klasc i wczesnie raniutko wstawac ??

przez agusiaww 27 lis 2009, 13:13
Pozno sie klasc i pozno wstawac. W ogole uwielbiam spac do najlepiej 15 w soboty :mrgreen:
Która liczbe wybierasz? 69 czy 0?
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Słowianka 27 lis 2009, 13:52
Rozorbladerka w poniedziałek dzwonimy :D

69 :twisted:

Jaki masz kolor włosów? ( tych na głowie oczywiście ;) )
Roman Dmowski

przez Razorbladerka_ 27 lis 2009, 15:30
Eeee... Słowianka, ale ja sie strasznie boje.... ale moze jesli razem sobie obiecamy to łątwiej bedzie dotrzymac słowa.... ktoz to wie... :(

ciemny brąz

nosisz bizuterie> jesli tak, to bez jakiej jej czesci nie ruszasz sie z domu ??

Sortuj wg