zbyt dużo niejasności

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

zbyt dużo niejasności

przez tomtom 25 sie 2014, 01:17
zacznę od tego, że nigdy nie dogadywałem się dobrze ze swoją mamą. nigdy nie było między nami relacji, o jakiej zawsze myślałem. bardzo mało o mnie wie. często się kłóciliśmy. relacja pogorszyła się znacznie po moim wakacyjnym wyjezdzie, który spędzałem poza domem w warszawie. martwiła się o mnie trochę za dużo, trochę za bardzo się przejmowała. w warszawie dosyć dużo się działo, miałem okazję wygrać telefon na evencie malboro, poznalem duzo ludzi. po miesiacu nieobecnosci w domu postanowilem wrocic na kilka dni. mama znalazla puste paczki papierosow (nie wiedziala, ze pale, mam 17 lat) nowy telefon, znacznie schudlem a i tak mam dosc sporo niedowagi. juz wtedy wszelkie wiezi miedzy nami sie przerwaly. musialem zmyslic cos mojej mamie ad. wygranego telefonu, nie wieziala, ze pale a bylem na imprezie poswieconej paleniu, wiec powiedzialem ze wygralem go w sieci komorkowej. zainteresowala sie tym bardziej i doszla do tego ze bylo to niemozliwe. wiedziala, ze sklamalem odnosnie papierosow, ktore co chwile u mnie znajduje, dodatkowo znalazla bibulki do skrecania papierosow. podejrzewa mnie o narkotyki. nie wiem co zrobic, zeby poprawic ta relacje, bo mama mi juz nie wierzy i stawia mnie w bardzo duzym dystansie. zalezy mi na niej, na dobrym kontakcie. bardzo zle sie z tym czuje. chcialbym kiedys po prostu z nia porozmawiac jak przyjaciel z przyjacielem, a nie wróg z wrogiem. najgorsze jest to, ze po tym co wydarzylo sie w mojej rodzinie (nieciekawa przeszlosc) i po tym co ja robie teraz, wydaję mi się że nie będę umiał.

zbyt dużo niejasności

przez agusiaww 26 sie 2014, 00:23
Jak sam piszesz, w domu nie było dobrze, tak bierzesz narkotyk. Natomiast pytanie czy chcesz jako tako naprawic swoje relacje z matka i co bedziesz robił w przyszlosci? Rachunki trzeba placic.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg