Skocz do zawartości
Nerwica.com

zbyt dużo niejasności


Rekomendowane odpowiedzi

zacznę od tego, że nigdy nie dogadywałem się dobrze ze swoją mamą. nigdy nie było między nami relacji, o jakiej zawsze myślałem. bardzo mało o mnie wie. często się kłóciliśmy. relacja pogorszyła się znacznie po moim wakacyjnym wyjezdzie, który spędzałem poza domem w warszawie. martwiła się o mnie trochę za dużo, trochę za bardzo się przejmowała. w warszawie dosyć dużo się działo, miałem okazję wygrać telefon na evencie malboro, poznalem duzo ludzi. po miesiacu nieobecnosci w domu postanowilem wrocic na kilka dni. mama znalazla puste paczki papierosow (nie wiedziala, ze pale, mam 17 lat) nowy telefon, znacznie schudlem a i tak mam dosc sporo niedowagi. juz wtedy wszelkie wiezi miedzy nami sie przerwaly. musialem zmyslic cos mojej mamie ad. wygranego telefonu, nie wieziala, ze pale a bylem na imprezie poswieconej paleniu, wiec powiedzialem ze wygralem go w sieci komorkowej. zainteresowala sie tym bardziej i doszla do tego ze bylo to niemozliwe. wiedziala, ze sklamalem odnosnie papierosow, ktore co chwile u mnie znajduje, dodatkowo znalazla bibulki do skrecania papierosow. podejrzewa mnie o narkotyki. nie wiem co zrobic, zeby poprawic ta relacje, bo mama mi juz nie wierzy i stawia mnie w bardzo duzym dystansie. zalezy mi na niej, na dobrym kontakcie. bardzo zle sie z tym czuje. chcialbym kiedys po prostu z nia porozmawiac jak przyjaciel z przyjacielem, a nie wróg z wrogiem. najgorsze jest to, ze po tym co wydarzylo sie w mojej rodzinie (nieciekawa przeszlosc) i po tym co ja robie teraz, wydaję mi się że nie będę umiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sam piszesz, w domu nie było dobrze, tak bierzesz narkotyk. Natomiast pytanie czy chcesz jako tako naprawic swoje relacje z matka i co bedziesz robił w przyszlosci? Rachunki trzeba placic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×