co to moze byc?

Inne zaburzenia.

co to moze byc?

przez bruiseviolet 11 sty 2014, 21:36
Ten problem dotyczy mnie od jakiś 3 lat. Gdy jestem sama. (Najczesciej w domu bo spędzam w nim dużo czasu) w mojej głowie wyobrazam sobie że z kims jestem. Nie chodzi mi o to że przemyslam jakieś sprawy albo mysle jakby mogła wygladac moja rozmowa z kims tam .Najczesciej udaję że są że mna dwie postacie, ktorych nie znam osobiscie ale istnieją naprawde. Rozmawiam z nimi w myślach i udaję że moje życie wyglada zupelnie inaczej niz jest naprawdę i że jestem inną osobą. Wczesniej nie myślałam że to może być dziwne ale ostatnio boję się że jestem chora. Poza tym od wielu lat mam myśli samobojcze. Kiedyś najadlam się wielu tabletek jakie mialam w domu i wachalam gaz z kuchenki . Skonczylo to się tak że na chwile stracilam przytomnosc i dostalam gorączki. Poza tym potrafie oprócz do szkoly nie wychodzic z domu. W wakacje spotkalam się ze znajomymi może dwa razy. Często płacze, szczegolnie w nocy. Pomóżcie .

co to moze byc?

przez MalaMi1001 11 sty 2014, 23:51
Mam podobnie. Jestem po prostu popieprzona. Do takiego wniosku doszłam. Już sama nie wiem jaka jestem.

Sortuj wg