Depresja

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Depresja

przez ARTmen 10 kwi 2008, 18:05
Leczę się na depresję od 98 roku.Teraz mam nawrót i jestem na l4.Lekarz zmienił mi leki z andepinu na velafax xl.Czy ktoś brał ten lek?Jak się czuliście po nim? :?:
Z DNIA NA DZIEŃ...

przez celineczka3 10 kwi 2008, 18:24
Ja go bralam jakis czas ale nie byl dla mnie jakos porazajaco skuteczny, tak ze w koncu musialam go odstawaic.Ale to jest moj przypadek, wiem ze sa osoby ktore bardzo sobie chwala ten lek:):)
celineczka3

przez ARTmen 10 kwi 2008, 18:38
Dziękuje calineczko.Może u mnie zadziała bo na andepinie jechałem parę lat i przyszedł czas na zmiany.Bałem się skutków ubocznych.Wziąłem 1tabletkę rano i jedną po obiedzie 75mg każda i nic , żadnych sensacji :D

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:32 am ]
Jak wielu ludzi nie wie co to depresja.Moja kuzynka która pracuje w służbie zdrowia powinna się trochę w tych sprawach orientować.Skończyła medycynę dobrych parę lat temu.Jak się dowiedziała że leczę się na depresję to mnie wyśmiała.Mówi że też ma depresję i zażyje coś ziołowego i jest dobrze.Nie wyobraża sobie żeby jej mąż miał mieć depresję.Już ona by mu wybiła ją z głowy. I co wy na to? Co takie niedouki robią w służbie zdrowia!
Z DNIA NA DZIEŃ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg